[ویدیو] نوت ۷ در برابر گلکسی S7 و آیفون ۶s؛ تست ضدآب بودن | شهر ای تی | بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
نوت ۷ در برابر گلکسی S7 و آیفون ۶s؛ تست ضدآب بودن
نوت ۷ در برابر گلکسی S7 و آیفون ۶s؛ تست ضدآب بودن

[ویدیو] نوت ۷ در برابر گلکسی S7 و آیفون ۶s؛ تست ضدآب بودن

مقاومت در برابر نفوذ آب، قابلیتی است که این روزها در مورد گوشی‌های تلفن همراه خیلی روی آن مانور داده می‌شود. گوشی‌های پرچم‌دار برندهای گوناگون در ضدآب بودن با هم چشم وهمچشمی می‌کنند و به نظر می‌رسد هرچه بیش‌تر می‌‌گذرد، این قابلیت اهمیت بیش‌تری پیدا می‌کند.

سامسونگ درباره گلکسی نوت ۷ که قبل از عرضه به بازار گوشی‌های تلفن همراه، توجه‌ها را حسابی به خود جلب کرده، روی قابلیت ضدآب بودن پافشاری ویژه‌ای داشت و دارد. این‌بار S Pen هم ضدآب است و به لطف نمایشگر همیشه‌روشن نوت ۷ این امکان وجود دارد که زیر آب هم با قلم یادداشت‌برداری کرد یا نقاشی کشید.

در این ویدیو نوت ۷ در ساحل دیگر پرچم‌دار سامسونگ یعنی گلکسی S7 و وانگهی آيفون ۶s پیمان می‌گیرد.
همه‌ی این ادعاهای سامسونگ رسانه‌های مختلف را تحریک می‌کند که پرچم‌دار جدید این شرکت کره‌ای را تست کنند و صحت ادعاها را بسنجند. به همین خاطر است که در حال حاضر ویدیوهای مختلفی از تست قابلیت‌های نوت ۷ در فضای مجازی منتشر شده است.در ویدیویی که در پیوسته می‌بینیم، روی ویژگی ضدآب بودن تاکید شده و برای این کار، سازنده‌ی ویدیو سخیف سنجش را انتخاب کرده است. در این ویدیو نوت ۷ در کناره دیگر پرچم‌دار سامسونگ یعنی گلکسی S7 و در ضمن آيفون ۶s پیمان می‌گیرد. به‌این‌ترتیب این سه گوشی در ضدآب بودن و میزان پایداری در زیر آب با هم چشم وهمچشمی می‌کنند.

البته همان‌طور که می‌دانید آيفون ۶s خلاف نوت ۷ و گلکسی S7، به‌صورت رسمی حائز گواهینامه‌ی ضدآب بودن نیست ولی سازنده‌ی ویدیو می‌گوید به‌عنوان یک گوشی مقاوم که پیشتر امتحان خود را در پایداری در مساوی نفوذ آب پس داده، می‌تواند در این چشم وهمچشمی شرکت کند.

با سیتی آی تی همراه باشید و این ویدیو را با زیرنویس فارسی ببینید.

منبع: YouTube

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Web Analytics