مشکل صدای مکالمه در آپدیت اندروید 7.1.1 نکسوس 6 وجود دارد | شهر ای تی | بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

مشکل صدای مکالمه در آپدیت اندروید ۷٫۱٫۱ نکسوس ۶ وجود دارد

پس از گذشت چند روز از ارائه ی آپدیت اندروید نکسوز ۶ به نسخه ی ۷٫۱٫۱، برخی از دارندگان این گوشی گزارشاتی مبنی بر به وجود آمدن مشکلاتی در صدای تماس های تلفنی در حالت اسپیکر را منتشر کردند. تعداد رو به رشد دارندگان ناامید گوشی های اندرویدی موتورولا، اکنون در حال مراجعه به فروم محصولات گوگل برای گزارش مشکل پیش آمده هستند.

طبق گزارشات بی شمار ثبت شده در این فروم، آپدیت اندروید ۷٫۱٫۱ ، ایرادات فراوانی را به هنگام روی اسپیکر قرار دادن تماس های تلفنی سبب شده است. به طوریکه شخص پشت خط قادر به شنیدن صحبت های صاحب دستگاه به صورت کامل نیست. مشکلات مطرح شده در این گزارشات حاکی از اکو دار شدن صداف خش خش کردن آن، و مشکلاتی این چنینی است. برخی از کاربران عنوان کرده اند که استفاده از میکروفن به از بین رفتن این ایراد کمک کرده است اما مطمئنا راه حل نهایی نمی تواند باشد.

برخی دیگر از کاربران نیز با دانگرید کردن اندروید به نسخه ی ۷٫۰ موفق به رفع این ایراد شده اند. گوگل به صورت رسمی وجود این مشکل را تایید کرده و در حال تحقیق برای رفع آن برآمده است.

منبع: phonearena

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *