نرم افزار مایکروسافت (Authenticator) برای اندروید و آیفون آپدیت شد | شهر ای تی | بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

نرم افزار مایکروسافت (Authenticator) برای اندروید و آیفون آپدیت شد

مایکروسافت به تازگی اولین آپدیت مربوط به اپلیکیشن احراز هویت خود یعنی Authenticator app را منتشر کرد. اکنون کاربران اندروید و ios ای که در تست نسخه ی بتای آپدیت این نرم افزار احراز هویت چند عاملی شرکت دارند قادر به وارد شدن به حساب کاربری مایکروسافت خود مستقیما از طریق گوشی هوشمند خواهند بود.

در صورتی که با این اپلیکیشن آشنایی ندارید، باید گفت که این اپلیکیشن مایکروسافت لایه های حفاظتی بیشتر و اضافه تری را به هنگام وارد شدن به حساب کاربری در نظر خواهد گرفت و بنابراین امنیت لازم و مورد نظر افراد را فراهم خواهد آورد.

اکنون می توان به هنگام sign in کردن، گزینه ی «use an app instead» را انتخاب کرد. پس از اینکار نوتیفیکیشنی برای شما به نمایش در خواهد آمد که از طریق آن می توان از اثر انگشت یا PIN code برای احراز هویت سریع و راحت استفاده کرد.

کاربران مشارکت کننده در تست نسخه بتای اپلیکیشن احراز هویت این شرکت که اقدام به اضافه کردن حساب کاربری مایکروسافت شخصی و جدیدی می کنند، به طور اتوماتیک ویژگی شرح داده شده در بالا را دریافت خواهند کرد اما در خصوص موارد دیگر (اضافه کردن حساب های کاری، school، فیس بوک یا سایر حساب ها) نیاز است تا گزینه ی « enable phone sign-in» را از لیست کشویی اپلیکیشن انتخاب کرد.

کاربران ویندوز ۱۰ موبایل در حال حاضر به نسخه ی بتای این اَپ دسترسی نداشته اما در آینده ای نزدیک، آپدیت رسمی به جدیدترین نسخه را دریافت خواهند کرد.

منبع: phonearena

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *