شمارش معکوس برای معرفی گلکسی S8 در Unpacked 2017 شروع شد | شهر ای تی | بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

شمارش معکوس برای معرفی گلکسی S8 در Unpacked 2017 شروع شد

تنها چند روز بیشتر تا رونمایی از دو پرچمدار جدید سامسونگ یعنی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس باقی نمانده است. علاقه‌مندان می‌توانند از زمان دقیق رونمایی از این دو گوشی اطلاع داشته باشند، چرا که سامسونگ اپلیکیشن Unpacked را به روزرسانی کرده و چند روزی است که نسخه ۲۰۱۷ آن در دسترس است. کاربران با دریافت و نصب اپلیکیشن Unpacked 2017 از فروشگاه گوگل پلی می‌توانند از برنامه‌های سامسونگ و رویدادهای بزرگ آن در سال جاری اطلاع داشته باشند.

اگر اپلیکیشن Unpacked 2017 را نصب کنید، شمارش معکوس آغاز شده را مشاهده خواهید کرد. این ثانیه‌شمار در دل لبه‌های بالایی و پایینی یک گوشی قرار گرفته است، گوشی که حاشیه‌های باریک آن کاملا چشم‌نوازی می‌کنند. کاربران با لمس منوی همبرگری واقع در گوشه بالا سمت چپ، به اطلاعات، ویدیوها و نحوه ثبت نام برای حضور در رویداد دسترسی پیدا خواهند کرد. با پایین کشیدن انگشت خود از بالا، تاریخ تایید شده بیست و نهم مارس (نهم فروردین) را مشاهده خواهید کرد که قرار است در آن اتفاق بسیار مهیجی بیفتد. در صورت تمایل، یک QR کد، نمایی زنده از نیویورک را به نمایش درخواهد آورد.

با اپلیکیشن Unpacked 2017 به آخرین اخبار گلکسی اس ۸ دسترسی داشته باشید

آن دسته از کاربرانی که می‌خواهند به تیزرهای گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس دسترسی داشته باشند، باید این بار از پایین رابط کاربری، انگشت خود را به بالا بکشند تا اپلیکیشن Unpacked 2017 آخرین تیزرهای تبلیغاتی را به آنان نمایش بدهد. اگرچه اغلب مطالبی که در اپلیکیشن Unpacked 2017 نمایش داده‌ می‌شوند را تاکنون در سراسر اینترنت مشاهده کرده‌ایم، اما با نزدیک شدن به رویداد رونمایی از پرچمداران سامسونگ، حجم اطلاعات تولیدی پیرامون این دو گوشی افزایش پیدا می‌کنند و بدون شک اپلیکیشن Unpacked 2017 نخستین محلی است که می‌توان این محتواها را در آن مشاهده کرد. این اپلیکیشن را می‌توانید از باکس زیر دریافت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Web Analytics