اندروید 7 برای گلکسی J5 مدل 2015 پاییز از راه می رسد | شهر ای تی | بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

اندروید ۷ برای گلکسی J5 مدل ۲۰۱۵ پاییز از راه می رسد

چند ماه پیش لیستی از گوشی های سامسونگ که قرار بود آپدیت اندروید نوقا را دریافت کنند از کشور ترکیه به بیرون درز پیدا کرد. در این لیست که دستگاه های میان رده سامسونگ از جمله سری A و J نیز در آن مشاهده می شد، هیچ نامی از گلکسی جی ۵ ۲۰۱۵ برده نشده بود.

حال یک لیست جدید از گوشی هایی که قرار است آپدیت اندروید نوقا را دریافت کنند به همراه تاریخ احتمالی دریافت این آپدیت منتشر شده است. در لیست جدید نام گوشی گلکسی جی ۵ ۲۰۱۵ نیز به چشم می خورد و تاریخ احتمالی دریافت آپدیت اندروید نوقا برای این گوشی نیز ۳ نوامبر (۱۲ آبان) ثبت شده است. مدل ثبت شده برای این گوشی نیز SM-J500F است.

درحالی که گوشی گلکسی J5 2015 به لطف صفحه نمایش آمولد خود قابلیت صفحه نمایش همیشه روشن را دارد (Always On Display) اما تا زمان دریافت این آپدیت جدید نمی توان از این ویژگی در گلکسی جی ۵ ۲۰۱۵ بهره برد.

کاربران بی شمار گوشی های میان رده سامسونگ قطعا از شنیدن دریافت آپدیت های جدید برای گوشی هایشان خوشحال خواهند شد و سامسونگ نیز بهتر است این کار خود را بهتر و با سرعت بیشتر، انجام دهد. بیش از ۸ ماه است که از انتشار رسمی اندروید نوقا می گذرد و هم اکنون نیز گفته می شود این آپدیت ۵ ماه دیگر برای گلکسی جی ۵ ۲۰۱۵ در دسترس قرار می گیرد و این بدین معنی است که گلکسی جی ۵ سامسونگ پس از بیش از ۱ سال از انتشار این نسخه از سیستم عامل اندروید، می تواند آن را دریافت کند.

در ادامه می توانید لیست گوشی های سامسونگ که اندروید نوقا را دریافت می کنند، مشاهده کنید. شایان ذکر است که ستون دوم از سمت چپ مدل گوشی و ستون آخر نیز تاریخ احتمالی عرضه آپدیت اندروید نوقا برای این گوشی را نشان می دهد.

منبع: gsmarena

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *