شرکت داتیس خودرو محصولات ولوو را وارد ایران می کند | شهر ای تی | بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

شرکت داتیس خودرو محصولات ولوو را وارد ایران می کند

شرکت داتیس خودرو به طور رسمی اعلام کرد نمایندگی خودروهای ولووی سوئدی در بازار ایران را برعهده خواهد داشت و به‌زودی شاهد خودروهای باکیفیت و سطح بالای این برند در ایران هستیم.
داتیس خودرو پیش از این نمایندگی انحصاری شرکت خودروسازی هیکو اسپورتیو آلمان را برعهده داشته است و اکنون به نظر می‌رسد که خودروهای ولوو با قطعات این شرکت بسیار باکیفیت آلمانی وارد ایران خواهند شد.

داتیس خودرو اعلام کرده است به‌زودی بهترین و ستاره‌های خودروهای ولوو را به طور مستقیم وارد بازار ایران می‌کند و دیگر نیازی به واردات خودروهای ولوو از دیگر کشورها و محدود به برخی مدل‌ها نیست. ظاهرا داتیس خودرو می‌خواهد مدل‌های v40،s60،s90،xc60 و xc90 از خودروهای شرکت ولوو و هایکو آلمان را به‌زودی وارد ایران کند.

هایکو اسپرتیو آلمان یکی از اصلی‌ترین شرکت‌های همکار ولوو است، تا جائی‌که به گفته برخی کارشناسان قطعات به کار رفته در ولووهای تولید این شرکت حتی از کیفیتی به مراتب بالاتر از ولووی سوئد نیز برخوردار است و با مشاهده محصولات این شرکت به خوبی می‌توان به همزیستی مسالمت‌آمیز فناوری آلمان و سوئد در کنارهم پی برد.

در زیر می‌توانید تصاویری از خودروهای لوکس و لاکچری ولوو را مشاهده کنید که به‌زودی در ایران نیز یافت می‌شوند:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *