مقایسه اندازه گوشی گوگل پیکسل 2 با پرچمداران رقیب | شهر ای تی | بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

مقایسه اندازه گوشی گوگل پیکسل ۲ با پرچمداران رقیب

به دنبال تولید پرچمداران مختلف با نمایشگرهای تمام‌صفحه، امروز قصد مقایسه ابعاد گوگل پیکسل ۲ با آیفون ۸، گلکسی نوت ۸ و ال جی وی ۳۰ بر اساس اطلاعات موجود را داریم.

پس از عرضه ال جی جی ۶، گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس با نمایشگرهای اختصاصی “FullVision” و “Infinity Display”، به نظر می‌رسد تولید گوشی های هوشمند با تکیه بر این روش به امری مرسوم میان سازندگان مختلف تبدیل شده است. با این حال، میزان حاشیه‌ها و اندازه صفحه نمایش این گوشی ها با یکدیگر متفاوت خواهند بود.

برای شروع، بهتر است در قالب جدول زیر نگاهی به ابعاد گوگل پیکسل ۲ و رقبای آن که از طریق منابع قابل اعتماد در اختیارمان قرار گرفته‌اند، داشته باشیم:

گوشی موبایل عرض ارتفاع
گوگل پیکسل ۲ ۶۹٫۳ میلی‌متر ۱۴۵٫۳ میلی‌متر
اپل آیفون ۸ ۷۱ میلی‌متر ۱۴۳٫۵ میلی‌متر
سامسونگ گلکسی نوت ۸ ۷۴٫۶ میلی‌متر ۱۶۲٫۵ میلی‌متر
ال جی وی ۳۰ ۷۵٫۲ میلی‌متر ۱۵۱٫۴ میلی‌متر

تصویر پیش رو نیز این تلفن های هوشمند را در کنار یکدیگر نشان می‌دهد:

موردی که احتمالا در نگاه اول متوجه آن خواهید شد، اندازه کوچک‌تر صفحه نمایش گوگل پیکسل ۲ و حاشیه‌های بیشتر آن (به علت تعبیه اسپیکرها) نسبت به دیگر دستگاه‌های حاضر است. در این میان، گلکسی نوت ۸ و ال جی وی ۳۰ عریض‌تر از دیگر گوشی ها بوده و احتمالا استفاده از آنها با یک دست، سخت‌تر خواهد بود. نرخ صفحه به پنل جلویی نیز در آیفون ۸ بیشتر از دیگر رقبا است.

با این تفاسیر، تصور می‌کنید کدام یک از گوشی های پیش رو توجه کاربران را بیشتر به خود جلب خواهند کرد؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Web Analytics