قیمت آیفون ۷ رسمی مشخص شد

0

اختصاصی فارنت/ شرکت مدیا پردازش به عنوان اولین واردکننده قانونی گوشی‌های آیفون از آغاز فروش گوشی‌های هوشمند آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس به صورت قانونی و به همراه گارانتی این شرکت از فردا شانزدهم آبان ماه خبر داد.

وحید مرادی مدیر محصول آیفون در شرکت مدیاپردازش که پیش از این نام این شرکت در میان یکی از هشت شرکت برخوردار از مجوز واردات قانونی گوشی‌های شرکت اپل دیده می‌شد، در گفتگو با فارنت اعلام کرد: گوشی‌های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس به همراه کلیه لوازم جانبی موجود با گارانتی رسمی مدیاپردازش از فردا شانزدهم آبان ماه در بازارهای تلفن همراه و فروشگاه‌های آنلاین به فروش خواهند رسید.

وی در خصوص قیمت عرضه این محصولات خاطرنشان کرد که با وجود اینکه این گوشی‌های هوشمند به صورت قانونی وارد کشور شده و کلیه تعرفه‌های قانونی آن پرداخت شده اما تفاوت قیمت ناچیزی با محصولات عرضه شده به صورت قاچاق و البته بدون گارانتی در بازار دارند و مشتریان اطمینان خاطر داشته باشند که علاوه بر برخورداری از گارانتی یک ساله مدیاپردازش هیچ نگرانی در خصوص رجیستری و فعال شدن این گوشی‌های هوشمند وجود ندارد.

بنابر اعلام وی اولین قیمت در نظر گرفته شده برای این محصولات در بازار به شرح جدول ذیل است و محصولاتی که هنوز قیمتی برای آنها در نظر گرفته شده نهایتا تا هفته آینده به محصولات اضافه خواهند شد و قیمت رسمی آنها اعلام خواهد گردید.

iphone-7-price-in-iran-768x290

این مدیر شرکت مدیاپردازش همچنین با اشاره به اینکه تاکنون ۱۱ مرکز برای عرضه خدمات پس از فروش این گوشی‌های هوشمند راه‌اندازی شده و آماده عرضه سرویس به مشتریان هستند تاکید کرد که این شرکت در برنامه خود عرضه سایر محصولات پیشین اپل در بازار تلفن همراه مانند آیفون ۶S را نیز در برنامه دارد که به صورت قانونی از طریق این شرکت به ایران وارد شده و با گارانتی رسمی یک ساله این شرکت به بازار عرضه خواهد شد.

مطمئنا واردات قانونی و برخورداری محصولات از گارانتی شرکت‌های معتبر که سابقه خوبی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش محصولات سایر برندها دارند به نفع کاربر ایرانی و اقتصاد کشور خواهد بود. شرکت مدیاپردازش در آمارهای اعلام شده از مبادی رسمی بیشترین حجم واردات گوشی‌های هوشمند به کشور را به صورت قانونی و نمایندگی انحصاری و رسمی فروش گوشی‌های هوشمند شرکت‌های ال‌جی، اپل و ZTE را در اختیار دارد که تعداد این شرکت‌ها در آینده نزدیک به ۵ شرکت خواهد رسید.

منبع : فارنت

Leave A Reply

Your email address will not be published.