آیا باید منتظر نسخه سفید رنگ Iphone 7 باشیم؟

آیفون ۷ و ۷ پلاس را می‌توان اولین گوشی‌های بالای رده ساخت اپل دانست که در پنج رنگ مشکی مات، مشکی براق، نقره‌ای، طلایی و رز گلد به بازار عرضه شده‌اند. اگر فکر می‌کنید این تنوع رنگ برایتان کافی نیست، شاید جالب باشد که بدانید این احتمال وجود دارد که آیفون ۷ سفید هم در آینده‌ای نزدیک از راه برسد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط وب‌سایت ژاپنی Mac Otakara که سابقه دیرینه‌ای در پوشش خبرهای مربوط به محصولات ساکنین کوپرتینو دارد، دور از ذهن نیست که در آینده‌ای نزدیک مدلی از آیفون ۷ به رنگ سفید براق با نام “Jet White” به بازار عرضه شود. منبع خیر مدعیست که این اطلاعات را به واسطه شرکت‌های تأمین کننده سخت‌افزار چینی وابسته به اپل به دست آورده است، با این حال صحت و سقم آن‌ها هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در هر حال اگر این خبر به واقعیت نزدیک باشد، ممکن است که اپل آیفون ۷ سفید براق را در اواخر سال جاری و در زمان اوج گرفتن خریدهای سال نوی میلادی به بازار عرضه کند، از این رو برای روشن شدن موضوع تنها کافیست چند هفته صبر کنیم. همان‌طور که در جریان هستید، اپل برای اولین بار امسال نسخه‌ای از گوشی آیفون را در رنگ مشکی براق موسوم به جت بلک به بازار عرضه کرد.

از آنجا که فروش این نسخه از آیفون به دلیل طراحی بدنه‌ای به مراتب زیباتر نسبت به سایر نسخه‌ها با استقبال بالایی در بازار مواجه شده است، به نظر می‌رسد اپل در نظر دارد این تجربه موفق را با عرضه مدل سفید براق آیفون ۷ بار دیگر تکرار کند.

منبع : فون آرنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *