مشکل پخش ویدیو در مک بوک ۲۰۱۶ رخ می دهد

0

مک‌پرو‌های جدید شرکت اپل قیمت زیادی دارند و برای داشتن یکی از آن‌ها باید خودتان را حسابی به خرج بیاندازید. حالا برای برخی از کاربرانی که این محصول دوست داشتنی را خریداری کرده‌اند، مشکلی به وجود آمده که فعلا راه حلی برای آن پیدا نشده است. این مشکل در زمان پخش ویدیو و اجرای برخی نرم‌افزارها به وجود می‌آید.

براساس اطلاعات منتشر شده از طرف برخی کاربران، مشکل جدید در زمان تماشای ویدیو به وجود می‌آید و باعث می‌شود که تصاویر به هم بریزند و رنگ‌ها خراب شوند. در واقع این ویدیو قابل مشاهده نیست و به نظر می‌رسد که دستگاه در پخش ویدیوها با مشکل مواجه می‌شود. کاربران به این موضوع اشاره کرده‌اند که این مشکل مربوط به پردازنده‌ی گرافیکی مک‌بوک پرو‌های جدید می‌شود و احتمال دارد که درایور نصب شده روی دستگاه باعث شده چنین مشکلی به وجود بیاید. خیلی‌ها امیدوار هستند که درایور جدیدتر عرضه شود.

مشکل جدید روی مک‌بوک پروهای ۱۵ اینچی به وجود آمده و به نظر می‌رسد که مدل‌های ۱۳ اینچی این مشکل را ندارند. البته این مشکل در زمان استفاده از برنامه‌های شرکت Adobe هم رخ داده که از بین آن‌ها می‌توان به Adobe Media Encoder و Lightroom اشاره شد. در حال حاضر راهی برای برطرف کردن این مشکل ارایه نشده و کاربران مک‌بوک‌ پروهای جدید فعلا باید با این مشکل مدارا کنند.

هنوز نمی‌دانیم که اپل چنین محصولاتی را تعویض می‌کند یا خیر. به هر حال باید منتظر اطلاعیه این شرکت برای مشکل پیش آمده باشیم. در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده از مشکل مک‌بوک پروهای جدید را ببینید:

 

منبع : cultofmac

Leave A Reply

Your email address will not be published.