تریلر فیلم تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه

تریلر فیلم ترانسفورمرز آخرین شوالیه را ببینید

سرانجام تریلر فیلم تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه (Transformers: The Last Knight) منتشر شد و همان چیزی است که باید باشد، یعنی بزرگ، شلوغ و پر سر و صدا. پس از یک پیش تولید عجیب و طولانی که شامل اژدهایان، آرتور شاه، نازی‌ها و… می‌شد، حالا در اولین تریلر فیلم، می‌توانیم ببینیم که مایکل بی (Michael Bay) چه چیزی برای طرفداران آماده کرده است. برای تماشای این ویدئو در ادامه با شهر ای تی همراه باشید.

آیا این امکان وجود دارد که مایکل بی تعداد انفجارهای این فیلم را حتی از قسمت‌های قبلی هم بیشتر کرده باشد؟ از روی این تریلر نمی‌توان به جواب رسید. این ویدئو بدون شک دارای درام است و توسط آنتونی هاپکینز (Anthony Hopkins) روایت گشته و شامل تصاویر بسیار زیبایی می‌شود، از جمله یک اژدهای سه سر! این فیلم قرار است به ما نشان دهد که تبدیل شوندگان تاکنون بارها به زمین سفر کرده‌اند و ظاهرا آرتور شاه و نازی‌ها نقش مهمی در جنگ میان ربات‌ها داشته‌اند. البته همه چیز را که کنار بگذاریم، این فیلم داستان همان ربات‌های عظیمی است که تبدیل به ماشین می‌شوند. در این میان، پس از تماشای تریلر، شاید برای شما یک سوال پیش بیاید: چرا تبدیل شوندگان در میان تمامی سیارات، هر بار به کره زمین می‌آیند؟ تیزر تریلر جذاب این فیلم را در زیر مشاهده کنید:

تریلر فیلم Transformers: The Last Knight

فیلم تبدیل شوندگان: عصر انقراض (Transformers: Age of Extinction) که در سال ۲۰۱۴ اکران شد، یک خانه تکانی اساسی برای بازیگران مجموعه بود و بسیاری از بازیگران سه‌گانه اصلی کنار گذاشته شدند تا مارک والبرگ (Mark Wahlberg) و تیم‌ جدیدش کار را در دست بگیرند اما همان‌طور که در تریلر هم دیدید، چند بازیگر سه‌گانه اصلی به این فرانچایز بازگشته‌اند، از جمله جاش دوهامل (Josh Duhame) در نقش کلنل لنکس (Colonel Lennox) و تایریس گیبسن (Tyrese Gibson) در نقش گروهبان اپس (Sergeant Epps). دیگر بازیگران فیلم عبارتند از: ایزابلا مونر (Isabela Moner) که نقش ایزابلا (Izabella) را بر عهده دارد، لورا هداک (Laura Haddock) در نقش ویوین (Vivian)، استنلی توچی (Stanley Tucci) در نقش جویس (Joyce)، جان تورتورو (John Turturro) و آنتونی هاپکینز (Anthony Hopkins) در نقش پروفسوری که مشغول بررسی تاریخچه‌ اتوبات‌ها است.

چهار قسمت قبلی مجموعه تبدیل شوندگان و آخرین قسمت‌اش، عصر انقراض تاکنون در باکس آفیس جهانی به فروش ۳٫۷ میلیارد دلاری دست پیدا کرده‌اند. قرار است بعد از فیلم آخرین شوالیه، نسخه فرعی شخصیت بامبل بی  (Bumblebee) در سال ۲۰۱۸ اکران شود و بعد از آن هم قسمت ششم در سال ۲۰۱۹ به سینماها خواهد آمد.

فیلم تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه در روز «۲۳ ژوئن ۲۰۱۷» برابر با «۲ تیر ۱۳۹۶» در سینماهای جهان به نمایش در می‌آید.

منبع : screencrush

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *