مشخصات ۲ گوشی تاشو سال ۲۰۱۷ سامسونگ

0

غول کره ای سامسونگ به نقطه ای رسیده است که تجربه نمایشگر هایی با لبه ی خمیده در پرچمدار بعدی آن دیگر موضوعیت نداشته و بخش عمده ای از طراحی مربوط به اسمارت فون های آینده ی این کمپانی مربوط به صفحات نمایشی تاشو آنهاست. در واقع گزارشات رسیده حاکی از فعالیت های سامسونگ بر روی دو مدل مختلف از اسمارت فون است.

پیش بینی می شود که یکی از این اسمارت فون ها دارای صفحه نمایشی دوگانه باشد، بدین صورت که در هر طرف آن نمایشگری تخت وجود دارد. همچنین دومین دستگاهی که بر روی آن کار می شود، دارای صفحه نمایش OLED انعطاف پذیر است. تصمیم کمپانی بر تولید اسمارت فون های با نمایشگر دوگانه در تعداد محدود برای سال ۲۰۱۷ است تا فیدبک های این محصول جدید از کاربران دریافت شود.

اسمارت فون جدید سامسونگ با نمایشگر دوگانه

گوشی هوشمند تاشوی ساسسونگ دارای دو صفحه نمایش تخت است که در هر طرف آن قرار گرفته اند و به خودی خود خم نمی شوند بلکه لولای بین این دو پنل است یک طرح تاشو را برای این اسمات فون پدید آورده است. با بسته شدن لولا به طور کامل (کامل تا شدن گوشی)، نمایشگرهای در قسمت داخلی قرار گرفته و قابل رویت نخواند بود. از طرف دیگر، گوشی تاشوی دیگری که انتظار می رود پس از این اسمارت فون نمایشگر دوگانه عرضه شود، دارای پنلی است که خود خم و تا شده و در نتیجه دستگاهی خواهیم داشت که به هنگام تا شدن کامل، دارای دو نمایشگر در پشت و جلو است. از آنجایی که ویژگیِ عنوان شده یک گوشیِ کاملا تاشو است، به سخت افزارهای بسیار پیشرفته تری احتیاج دارد.

شنیده ها حاکی از احتمال عرضه این دو محصول جدید در نمایشگاه MWC 2017 است، اما از طرفی شاید برنامه زمان بندی سامسونگ تحت تاثیر فراخوانی های جهانی گلکسی نوت ۷ قرار گرفته باشد و زمان عرضه اسمارت فون های تاشو را به تعویق بیاندازد.

 

منبع : gadgets360

Leave A Reply

Your email address will not be published.