قیمت galaxy s8 در حدود ۹۵۰ دلار خواهد بود

0

چندی پیش اخباری از وجود تاخیری غیر معمول در رونمایی از گلکسی اِس۸ (S8) منتشر شده بود، با اینکه این شرکت میزبان اصلی رویداد خاص در ماه آوریل در نیویورک است. این خبرها حاکی از این است که آخرین سری گوشی های گلکسی به احتمال زیاد به کنگرهٔ موبایل سال ۲۰۱۷ در ماه فوریه نخواهد رسید؛ این خبر میتواند برای هواداران سامسونگ بسیار ناخوشایند باشد ولی خبر ناخوشایندتر برای هواداران این است که بنابه گزارشات منتشره از طرف سامسونگ مدل بعدی سری S نسبت به گذشته دارای ۲۰% افزایش قیمت خواهد بود.

بنا بر برآوردهای گلدمن ساکس (Goldman Sachs)، مصرف کنندگان برای بهره بردن از گوشی هوشمند گلکسی S8 باید ۱۵ الی ۲۰ درصد هزینهٔ بیشتری در مقایسه با سری گلکسی S7 پرداخت نمایند. دلیل اصلی این افزایش قیمت، استفاده از دستیار دیجیتال AI سامسونگ است که در نسل بعدی این سری گوشی ها استفاده می شود. این دستیار دیجیتال باعث استفادهٔ بیشتری از مواد خام اولیه در این گوشی شده و در نتیجه مسبب افزایش قیمت برای مصرف کنندگان شده است.

سامسونگ گلکسی S8 دارای قیمتی ۲۰% بیشتر از سری S7 بوده که به دلیل ویژگی های منحصر به فرد به کار رفته در آن است.

با توجه به شایعات بسیاری که در مورد مجموعه ویژگی های این گوشی شنیده شده است، این گوشی را به یک گوشی هوشمند بسیار برجسته تبدیل خواهد کرد. بنابراین، این افزایش قیمت کاملا طبیعی خواهد بود. همچنین سامسونگ برای جبران ضررهای خود پس از شکست Note7، می خواهد از سودآوری این محصول کاملا اطمینان داشته باشد.

با توجه به قیمت های پایه گلکسی S7 که از ۷۹۹$ شروع می شود، با توجه به حدس های زده شده در خبر، قیمت پایه گلکسی اِس۸ (S8) میتواند از ۹۵۰$ شروع شود. سوال اینجاست، آیا شما توان پرداخت چنین بهای گزافی برای خرید گوشی های هوشمند دارید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

 

منبع : PHONEARENA

Leave A Reply

Your email address will not be published.