قابلیت اضافه کردن استیکر به عکس و فیلم در اینستاگرام فراهم شد

0

قابلیت جدید Story در اینستاگرام با چندین پیشرفت زرق و برق دار توانسته محیطی شاد و جذاب برای کاربران ایجاد نماید، تا آنها بتوانند نحوه گذراندن اوقات فراغت خود را در این محیط نیز به اشتراک بگذارند. همانطور که در عنوان مشاهده می کنید، استیکرهایی هم در این قسمت در نظر گرفته شده اند  تا کاربران بتوانند از آنها هم در عکس ها و هم در ویدیوهای خود بهره ببرند.

برچسب های موجود می توانند پس از عکس برداری یا فیلم برداری به آن اضافه شوند، بنابراین کاربران به راحتی می توانند آن ها را در Story خود استفاده کرده و تصاویر را به صورت دلخواه ویرایش کنند.

به عنوان مثال، هنگامی که شما از درختان در یک پارک عکس برداری کردید، می توانید با جستجو در استیکرها با عنوان آب و هوا ، استیکرهای ابر، آسمان یا خورشید را برای هر چه زیباتر شدن و معنادارتر شدن آن،  به تصویر مورد نظر اضافه کنید.

همچنین شما می توانید استیکرهای محل بسیاری از رویدادها مانند زمان فعلی، موقعیت یا آب و هوا را اضافه کنید یا برای استفاده از استیکرهای موقعیت مکانی، location (موقعیت یاب) گوشی خود را روشن کنید.

حتی قابلیت جابجایی برچسب های اضافه شده به تصاویر و ویدیوها به هر نقطه از تصویر، یا تغییر اندازه آنها وجود دارد. یا حتی می توانید سبک های مختلف از برچسب ها را با توجه به سلیقه و نوع موضوع خود امتحان کنید.

با این آپدیت برچسب های مخصوص به تعطیلات کریسمس نیز اضافه شده است و بنا به گفته ی برنامه نویسان این برنامه تا هفته ی آینده، برچسب های بیشتری مخصوص تعطیلات ارائه خواهند شد. در آخرین بروز رسانی گزینه ی “دست آزاد(Hands-Free)” نیز اضافه شده است که به کاربران اجازه ی ضبط ویدیوهای خود را با لمس کوچکی بر روی صفحه نمایش می دهد.

در دستگاه های iOS، کاربران قادر به ذخیره سازی تمام داستان های خود در ظرف ۲۴ ساعت گذشته هستند. تمامی این ویژگی ها امروز در ورژن ۱۰٫۳ اینستاگرام برای کاربران معرفی شده است و شما قادر به آپدیت این برنامه در اپ استور و گوگل پلی هستید.

 

منبع : PHONEARENA

Leave A Reply

Your email address will not be published.