دانلود قسمت ششم The Grand Tour با لینک مستقیم+زیرنویس

0

 

قسمت ششم برنامه گرند تور (The Grand Tour) رسما منتشر شد تا این شو تلویزیونی به نیمه‌ی راه خود در فصل نخست برسد. در این قسمت نیز طبق روال گذشته، شاهد هنرنمایی سه مجری بریتانیایی محبوب شوهای تلویزیونی یعنی جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و همچنین جیمز می خواهیم بود.

در قسمت پنجم The Grand Tour، تیم گرند تور به روتردام هلند سفر کرده بودند. در بخش مسابقه همیشگی این بار در قسمت پنجم نیز شاهد حضور اتومبیل های سبک وزنی همچون مزدا MX5 و Zenos E10 بودیم که در یک پیست در کشور مراکش با یکدیگر به رقابت پرداختند.

کلارکسون و رفقایش از روتردام هلند، به مدار شمالگان (یکی از پنج مدار مهم زمین) آمده‌اند و استودیو سیار داخل چادر خود را در منطقه‌ای در جنگل کاکسلاتانن، فنلاند استوار کرده‌اند. در قسمت ششم این برنامه، ریچارد هموند بسیار هیجان زده است تا نخستین فورد موستانگ ساخت RHD برای انگلستان (که موفق شده رکوردهای مختلف فروش در اروپا و بریتانیا را بشکند) را ملاقات کند.

لحظات شاد هموند توسط جرمی کلارکسون همراه با یک فورد فوکوس RS جدید با تجربه رانندگی بهتر نسبت به موستانگ، خیلی زود به چالش کشیده می‌شود. در این میان، جیمز می نیز می‌خواهد یک بخش خاص حاوی جنگ بین فورد و فراری طی سال ۱۹۶۰ میلادی را ارائه کند. گفتنیست که نام قسمت ششم برنامه گرند تور “Happy Finnish Christmas” خواهد بود.

تریلر قسمت ششم برنامه گرند تور

اگر به خاطر داشته باشید تا به این قسمت، هر برنامه در یک مکان مختلفی از دنیا فیلمبرداری شده است. قسمت نخست، استودیو چادری تیم گرند تور در بیابان‌های کالیفرنیا دایر شده بود، قسمت دوم در ژوهانسبورگ، قسمت سوم و چهارم نیز در ویتبی، بریتانیا فیلمبرداری شده بود. پس از آن روتردام، سپس لاپلند، اشتوتگارت، اسکاتلند و نشویل میزبان جرمی کلارکسون و رفقایش هستند و آخرین قسمت از فصل اول برنامه گرند تور نیز در بلندترین آسمان خراج جهان یعنی برج خلیفه دوبی در دهم دسامبر فیلم‌برداری می‌شود. گفتنیست که نخستین فصل از این برنامه شامل ۱۲ اپیزود خواهد بود.

لینک دانلود قسمت ششم گرندتور:

لینک دانلود ۴۸۰p لینک مستقیم

لینک دانلود ۷۲۰p لینک مستقیم

 دانلود زیرنویس انگلیسی قسمت ششم

زیرنویس فارسی به زودی…

Leave A Reply

Your email address will not be published.