در بروزرسانی بعدی بازی Killer Instinct شخصیت جدیدی به آن اضافه خواهد شد

0

شخصیت جدیدی که به زودی به بازی رایگان و مبارزه ای مایکروسافت – یعنی Killer Instinct – اضافه خواهد شد، معرفی شد.

کیلگور «Kilgore» نام این شخصیت است که خبر اضافه شدنش در ویدئو جدید مربوط به بروزرسانی بعدی بازی تایید شده است.

کیلگور در ژانویه خواهد رسید، توسعه دهنده بازی «آیرون گلکسی» اعلام کرد که در هفته های آینده جزئیات بیشتر در مورد اینکه چگونه آن را فعال کنید به اشتراک گذاشته خواهد شد.

در این بازی کیلگور دارای دو مسلسل خواهد بود و نکته جالب توجه این است که روکاری استین « Rukari Austin»، مدیر بخش ارتباطات این بازی اعلام کرده است که فرصت‌هایی برای مقابله با کیلگور قبل از اینکه او بازی کننده باشد، وجود خواهد داشت. متاسفانه وی جزئیات بیشتری را در این خصوص ارائه نکرد.

در خبری دیگر نیز آمده است که، بروز‌‌رسانی بعدی بازی، در حال حاضر تنها برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پی‌سی ارائه شده است. در این بروزرسانی (نسخه‌ی ۳٫۶)، امکانات جدیدی از جمله قابلیت انتخاب حالت Survival vs AI و یا حالت سایه (Shadows) به بازی اضافه شده است. علاوه بر آن پوسته‌های جدیدی شامل پوسته‌های گلد و پلتینیوم، نیز به بازی افزوده شده است.

به طور کلی در تغییرات گیم‌پلی بازی، بازگرداندن کومبو، ۵۰‌ درصد از ۱۰۰ درصد آسیب‌های بالقوه کاهش داده شده و علاوه بر این قابلیت ثانویه بازسازی آسیب ها از یک ثانیه به سه ثانیه افزایش یافته است.

در ماه مارس سال جاری Killer Instinct بیش از ۶ میلیون بازیکن داشته که از این رو رکورد دار بهترین بازی از لحاظ تعداد بازیکن ماه مارس می باشد.

منبع: GAMESPOT

Leave A Reply

Your email address will not be published.