سوپرسل قصد دارد بازی کلش رویال را به پایان برساند

0

بازی موبایل Clash Royale یکی از بهترین عنوان‌های موجود برای تبلت‌ها و تلفن‌های همراه هوشمند است که می‌توانید آن را تجربه کنید؛ اما اگر از این بازی خسته‌ شده‌اید و روند بدون پایان آن را دوست ندارید، سازندگان بازی برای شما فکرهایی در سر دارند.

این بازی به شکل چند نفره ساخته شده و در واقع نمی‌توان پایانی برای آن در نظر گرفت؛ موضوعی که باعث شده برخی بازیکنان دیگر نخواهند این بازی را ادامه دهند. به‌تازگی چند نفر از توسعه‌دهندگان این عنوان گفته‌اند که در حال کار روی سناریوی جدید برای پایان دادن به این بازی هستند.

سازندگان بازی گفته‌اند که می‌دانند گیمرها از روند تکراری بازی ناراضی هستند و به همین دلیل می‌خواهند این امکان را به وجود بیاورند که گیمرها بتوانند بازی را تمام کنند. در واقع برخی گیمرها زودتر از سایر بازیکن‌ها به تمام محتوای بازی دسترسی پیدا می‌کنند و این موضوع برای آن‌ها کسل کننده می‌شود که باید مسابقه‌های تکراری را پشت‌سر بگذارند.

شاید استودیوی سوپرسل قصد دارد برای بازی مضامینی عرضه کند که به ترتیب بخش‌های جدیدی در بازی ایجاد می‌کنند و هر کدام آن‌ها دارای یک سناریوی خاص و پایانی متفاوت هستند. کاری شبیه به مجموعه‌ی World of Warcraft  که همیشه مضامین مختلفی برای آن عرضه می‌شود؛ اما هر کدام آن‌ها داستان خاص خودشان را دارند.

در حالی که این خبر می‌تواند برای کاربران این بازی خوشحال کننده باشد، هنوز مشخص نیست که این ویژگی کی منتشر می‌شود. به احتمال زیاد در سال آینده شاهد این قسمت خواهیم بود.

 

منبع : دیجی

Leave A Reply

Your email address will not be published.