مشخصات گوشی های هواوی P10 و P10 Plus توسط هواوی تایید شد

0

خوب همانطور که میدانید معاون ارشد کمپانی هواوی با نام Richard Yu در هفته ی گذشته تحت عنوان مطلبی منتشر کرد که در سال ۲۰۱۶ بیش از ۱۴۰ میلیون واحد گوشی با مارک هواوی را به فروش رسانده است. ایشان همچنین عنوان داشته اند که هواوی پی ۱۰ به مجموع کل فروش ۱۰۰ میلیون واحدی نسل قبلی این کمپانی کمک شایانی خواهد کرد به طوری که میتوان یک نقطه ی عطف را برای این پرچمدار جدید رقم زد به طوری که پیش بینی فروش ۱۲ میلیون واحدی را برای ان رقم زده اند. ایشان همچنین اخیرا در صحبتهایی که در نمایشگاه CES 2017 داشتند،

ایشان همچنین اخیرا در صحبتهایی که در نمایشگاه CES 2017 داشتند، اشاره کرده اند که این کمپانی در حال اماده سازی برای انتشار دستگاهی جدید با عملکرد بهتر است که در بهار سال جاری رونمایی خواهد شد. در ادامه اقای ریچارد یو برخی از جزئیات مربوط به محصولات اینده ی این کمپانی را که با نامهای هواوی پی ۱۰ و هواوی پی ۱۰ پلاس همراه خواهند بود را معرفی کرد . هر دو پرچمدار اشاره شده با ویژگیهای دستیار صوتی الکسا امازون همراه خواهند بود که از پلت فرم DayDreamm گوگل نیز پشتیبانی خواهند کرد. این قابلیت درست همانند نسخه ی ایالات متحده ی هواوی میت ۹ است. علاوه بر اینها گفته شده است که پرچمدار پی ۱۰ معرفی شده توسط اقای ریچاردو با قابلیتی به نام تکنولوژی هوش مصنوعی نیز همراه خواهد بود.

در ادامه در مورد مشخصات این دیوایس نیز شایعاتی صورت گرفته بود که براساس ان به وجود نمایشگر ۵٫۵ اینچی با کیفیت ۲k میتوان اشاره کرد که توسط چیپست کیرین ۹۶۰ و فضای ذخیره سازی ۴ گیگابایتی رم و ۶۴ گیگابایتی حافظه ی داخلی قدرت خود را تامین میکند. این شایعات همچنین عنوان داشتند که دستگاه جدید با بهبود عملکرد سیستم برخی اشکالات موجود در عملکرد دوربین در شرایط نور کم را بهبود خواهد بخشید و با دستگاهی با کارایی بهتر روبرو خواهیم شد.

در نهایت این شایعات خبر از تغییری در زمان راه اندازی این دستگاهها نیز داده است که براساس انها اعلام شده است زمان رونمایی محصولات این کمپانی از ماه اوریل به حدود یک ماه جلوتر یعنی ماه مارس منتقل خواهد شد.

 

منبع : gizmochina

Leave A Reply

Your email address will not be published.