دانلود نسخه جدید مرورگر اپرا Opera 43 برای کامپیوتر

کمپانی اپرا شب گذشته جدیدترین نسخه دسکتاپی مرورگر اپرا با شماره ۴۳ (Opera 43) را عرضه کرد که به ادعای این تیم توسعه دهنده، سریع‌ترین نسخه در بین تمامی نسخه های دسکتاپی عرضه شده تا به امروز خواهد بود. در واقع این سرعت شگفت انگیز توسط تکنیک بارگذاری لحظه‌ای صفحه و پروفایلی به نامProfile Guided Optimization در نسخه ۴۳۳ این مرورگر به ارمغان آمده است. با این اوصاف، نسخه جدید این مرورگر نسبت به نسخه سال گذشته خود از سرعت به مراتب بیشتری بهره می‌برد و در عین حال قابلیت‌هایی همچون بهینه ساز سرعت بارگذاری سایت، مسدودکننده تبلیغات و همچنین استارتاپ سریع را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

اپرا می‌گوید در کنار تمامی قابلیت‌های از پیش طراحی شده برای نسخه دسکتاپی مرورگر اپرا ، تکنیک بارگذاری لحظه‌ای صفحه و پروفایلی به نام Profile Guided Optimization دو خاصیت بسیار مهم به حساب می‌آیند که می‌توانند زمان انتظار کاربران را به حداقل ممکن برسانند. این مرورگر متعهد می‌شود که حتی در هنگام بارگذاری یک وب سایت بسیار حجیم نیز عملکرد مثبتی را از خود بر جای بگذارد تا کاربران مدت زمان کمتری را پشت درهای بسته سایت ها بگذرانند.

قابلیت بارگذاری لحظه‌ای صفحه در واقع زمانی که کاربر در حال تایپ آدرس سایت است، فورا آن را از میان کلمات نوشته شده حدس می‌زند و آن را بارگذاری می‌کند، این بارگذاری تا زمانی که به صورت خودکار کاربر وارد آن وب سایت شود در پس زمینه مرورگر فعال خواهد بود. این قابلیت به مرور زمان با یادگیری آدرس وب سایت های مختلف، هوشمندانه‌تر عمل خواهد کرد.

Profile Guided Optimization نیز یک تکنیک مولف جدید است که نرم افزارهای ویندوزی را برای اجرای سریع‌تر، فعال می‌کند. این اجازه می‌دهد مولف سناریو‌های مهم را بفهمد تا اپرا قادر به انجام آن وظایفت در سریع‌ترین زمان ممکن در عین حال، با قدرت پردازشی کمتر باشد. به گفته اپرا، این تکنیک باعث شده سرعت استارتاپ نسخه دسکتاپی مرورگر اپرا ۱۳ درصد افزایش پیدا کند. لازم به ذکر است، موتور مرورگر Opera 43 نیز از نظر عملکردی با افزایش‌هایی همراه شده است. در زیر می‌توانید این نسخه از مرورگر اپرا را با لینک مستقیم از سرورهای قدرتمند شهر ای تی دانلود کنید.

دانلود جدیدترین نسخه دسکتاپی مرورگر اپرا (Opera 43)

 

 

منبع : ubergizmo

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *