مشخصات کامل شیائومی MI Mix 2 با نمایشگر ۶٫۴ اینچی منتشر شد

0

خرده فروشی آنلاین GearBest گوشی عرضه نشده‌‌ی شیائومی می میکس ۲ را در لیست اقلام خود قرار داد. حتی گزینه ای تحت عنوان Arrival notice نیز وجود دارد که می توانید با انتخاب آن، ایمیل خود را ثبت کنید تا هر موقع این گوشی عرضه شده و قابل دسترس بود به شما خبر داده شود.

قبل از اینکه نگاهی به لیست مشخصات این گوشی بیندازید، تصویر خروجی گرفته شده (رندر شده) این گوشی که یک تصویر تمام قد است نظرتان را جلب می کند، البته مطمئن نیستیم که شیائومی جلوی دستگاه را تمام صفحه و بدون هیچ دکمه فیزیکی و لبه اضافی درست کرده و دوربین جلوی آن را کاملا حذف کند زیرا دوربین سلفی از امکاناتی است که گوشی های هوشمند سال هاست از آن بهره می برند.

عکسی که این سایت گذاشته است (که بسیار جذاب هم می باشد) بنظر ساختگی و خیلی دور از دسترس می‌آید پس بهتر است به مشخصات این گوشی بپردازیم. بنا بر آنچه در لیست آمده است، گوشی Xiaomi Mi Mix 2 از چیپ اسنپدراگون ۸۳۵ استفاده می کند، همان چیپستی که در دو گوشی نو ظهور شیائومی یعنی Mi 6 و Mi 6 Plus نیز بکار برده شده است. سه مدل پیکربندی برای حافظه این گوشی در نظر گرفته شده است که بنا بر لیست عبارتند از: ۴GB+128GB, 6GB+128GB و ۸GB+256GB.

دوربین اصلی این گوشی ۱۹MP و دوربین سلفی ۱۳MP بوده که همانطور که گفتیم در تصویر خروجی گرفته شده به چنین چیزی اشاره نشده است. به هر حال، این گوشی صفحه نمایشی ۶٫۴ اینچی AMOLED با رزولوشن ۱۴۴۰×۲۵۴۰ و یک باتری ۴۵۰۰mAh را به دنبال خود یدک می‌کشد.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.