شرکت THQ Nordic بازی محبوب Darksiders 3 را رونمایی کرد

0

بله، درست خواندید! بالاخره شایعه‌ها به واقعیت تبدیل شدند و بازی Darksiders III به طور رسمی از سوی سازندگانش معرفی شد. همزمان با خبر معرفی نیز، تریلری از این عنوان منتشر شده است که در ادامه شما را به تماشای آن دعوت می‌کنیم. پس گیم شات را تا انتها همراهی کنید.

صبح امروز بود که سایت آمازون سومین نسخه از مجموعه Darksiders را برای پیش فروش در سایت خود قرار داد و باعث به وجود آمدن صحبت‌های بسیاری در رابطه با این عنوان شد. اما به تازگی شرکت «THQ Nordic» که پس از THQ فقید وظیفه نشر برخی از عناوین این شرکت را بر عهده دارد، بازی Darksiders III را به طور رسمی معرفی کرد.

به گفته سازندگان بازی Darksiders III کماکان فضایی پسا آخرالزمانی دارد و در دورانی مشابه با نسخه دوم رخ می‌دهد. سبک و سیاق مبارزات تا حدودی همانند قبل و به صورت «Hack & Slash» است. ولی مهم‌ترین تغییری که بازی Darksiders III نسبت به بازی قبلی به خود دیده است، تغییر شخصیت اصلی بازی است. قهرمان این قسمت زنی به نام «خشم» (Fury) است که برای از بین بردن هفت گناه کبیره در دنیا و بازگرداندن تعادل میان نیرو‌های خیر و شر به زمین فرستاه شده است.

همانطور که در ابتدا گفته شد، وظیفه نشر بازی به عهده «THQ Nordic» بوده و ساخت آن نیز به دستان استودیوی «Gunfire Games» سپرده شده است، که اکثر اعضای آن مانند کارگردان، تهیه کننده و طراح ارشد را کارمندان استودیوی Vigil که ساخت قسمت قبل را به عهده داشتند، تشکیل می‌دهند.

بازی در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی ندارد، ولی برای عرضه در سال ۲۰۱۸ و بر روی کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پی سی برنامه ریزی شده است.

منبع : Dualshockers

Leave A Reply

Your email address will not be published.