بازیگران نقش اول سریال Game of Thrones در فصل هفتم بیشتر بازی می کنند

فصل هفتم سریال Game of Thrones قرار است کوتاه‌تر باشد، اما ستارگان آن بیشتر در مقابل دوربین قرار می‌گیرند و ما بیشتر از قبل آن‌ها را خواهیم دید. به لطف تقسیم شدن بودجه سریال بین هفت قسمت یک ساعته به جای ده قسمت یک ساعته، فصل هفتم سریال «بازی تاج وتخت» (Game of Thrones) قرار است حماسه‌ای‌تر از قبل باشد. حماسه‌ای‌تر به این معنا است که ما صحنه‌های نبرد و اژدهایان بزرگتری را مشاهده خواهیم کرد.

علاوه بر جلوه‌های بصری بهتر و اکشن بیشتر، در فصل هفتم ستارگان اصلی سریال فرصت بیشتری برای درخشش خواهند داشت؛ به طوری که تا به حال هیچکدام از آن‌ها به این اندازه در جلوی دوربین قرار نگرفته‌اند. سایت «اینترتیمنت ویکلی» (Entertainment Weekly) بعد از مصاحبه با برخی از بازیگران سریال Game of Thrones متوجه شده است که با وجود کم شدن تعداد قسمت‌های فصل هفتم، بازیگران اصلی آن بیش از پیش کار کرده‌اند.

«امیلیا کلارک» (Emilia Clarke)، بازیگر شخصیت «دنریس تارگرین» (Daenerys Targaryen) بیان کرده است پس از خواندن فیلمنامه از میزان تاثیرگذاری شخصیتش تعجب کرده بود.

وقتی برای اولین بار فیلمنامه را خواندم، به خودم گفتم که باید جمله‌های زیادی را حفظ کنم. من در این فصل بیشتر از همیشه فیلمبرداری داشته‌ام، ولی نمی‌دانم این کار چطور ممکن است.

«پیتر دینکلیج» (Peter Dinklage) بازیگر نقش «تیریون لنیستر» (Tyrion Lannister) هم به این نکته اشاره داشت:

فیلمبرداری من بیشتر از هر موقع دیگری طول کشیده است.

سازنده‌ سریال Game of Thrones، «دی بی وایز» (D.B. Weiss)، توضیح داده است که چگونه ستارگان سریال در صحنه‌های بیشتری حضور دارند. دلیل رخ دادن این اتفاق کشته شدن خیلی از شخصیت‌های مهم سریال در فصل‌های گذشته است، چیزی که سریال Game of Thrones به خاطر آن شناخته می‌شود. وقتی که شخصیت‌هایی مثل «رمزی بولتون» (Ramsay Bolton) با بازی «ایوان رئون» (Iwan Rheon) و «مارجری تایرل» (Margaery Tyrell) با بازی «ناتالی دورمر» (Natalie Dormer) کشته می‌شوند دیگر بازیگران باید وزن سریال بر روی شانه‌های خود تحمل کنند.

در حالی که جبهه‌های مختلف در سریال به سمت هم نزدیک می‌شوند، شخصیت‌هایی که تا به حال یکدیگر را ملاقات نکرده‌اند، با هم برخورد می‌کنند. شخصیت‌های اصلی بیشتر از قبل با هم وقت می‌گذرانند. بعد از ملاقات تیریون و دنریس، سعی و تلاش ما هم به تصویر کشیدن همین موضوع بوده است.

با این که کشته شدن شخصیت‌های مثل رمزی و مارجری سخت بود، ولی این موضوع فرصت کافی را در اختیار شخصیت‌هایی مثل «سرسی» (Cersei)، «جان اسنو» (Jon Snow) و فرزندان استارک قرار می‌دهد. این شخصت‌ها افرادی هستند که طرفداران بیشتر به آن‌ها علاقه دارند و بیش از هر شخصیت دیگری در سریال حضور داشته‌اند، پس حضور پررنگ‌تر آن‌ها طرفداران را نیز خوشحال می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *