شرایط فروش ویژه میتسوبیشی اوتلندر برای تابستان ۹۶

0

شرکت آرین موتور ميتسوبيشى اوتلندر را با شرايط خاص و قيمت ۲۲۷ میلیون تومان به فروش مى رساند. در صورت خرید نقدی مشتريان از تخفیف ویژه ی ۸٫۵ میلیون تومانی بهره مند خواهند شد.

شرکت آرین موتور جهت رفاه حال مشتریان خود اوتلندر را با وام بدون بهره ی ۹۵ میلیون تومانی بصورت ۱۲ ماهه و یا ۲۴ ماهه با بهره ی ۱۴ درصدی به مشتریان خود عرضه می کند.
پیشرانه اوتلندر، همان موتور ۴ سیلندر ۲٫۴ لیتری MIVEC است که قدرتی به اندازه ۱۶۶ اسب بخار و گشتاوری ۲۱۹ نیوتن متری تولید می ‌کند.

البته در کنار این پیشرانه، موتور شش سیلندر ۳٫۰ لیتری نیز برای این خودرو توسعه یافته که نیروی تولیدی آن به ۲۲۴ اسب بخار و گشتاور آن به۲۹۱ نیوتن متر می رسد و منحصراً با یک گیربکس شش سرعته اتوماتیک بهره مى برد، اما به دلیل قانون منع واردات خودروهای لوکس این مدل شانسی برای ورود به بازار کشورمان ندارد.

در حالی که نسخه چهار سیلندر با یک گیربکس CVT بهینه ‌شده نسبت به نسخه های قبل از فیس لیفت ارائه می ‌شود.

از تجهیزات رفاهی و آپشن های میتسوبیشی اوتلندر می توان به سانروف، کروز کنترل، دوربین ۳۶۰ درجه، ترمز دستی برقی و اتوهلد، گرمکن فرمان و صندلی ها، صندلی ۸ حالته ی برقی، مانیتور ۶٫۴ اینچی و … اشاره کرد.

در بازار خودروهای وارداتی این روزهای کشورمان می توان از مدل هایی نظیر رنو کولئوس، نیسان ایکس تریل، DS6، تویوتا RAV4 و هوندا CR-V به عنوان رقبای اصلی میتسوبیشی اوتلندر یاد کرد.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.