گوشی ال جی LG G7 به پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ عرضه می شود

موبایل ال جی جی ۷ به منظور قدرتنمایی هر چه بیشتر خود با تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ خودنمایی خواهد کرد. این طور که به نظر می‌ رسد، شایعات درباره گوشی پرچمدار بعدی ال جی در حال شکل گیری است. این دستگاه که ال جی جی ۷ (LG G7) نام دارد، قرار است تا در سال آینده میلادی معرفی شود.

به تازگی گزارشی درAju Business Daily منتشر شده که نشان می دهد، موبایل ال جی جی ۷ که جانشین مدل ال جی جی ۶ خواهد بود، برخلاف مدل قبلی خود به تراشه‌های نسل جدید کوالکام مجهز خواهد شد، این تراشه، اسنپدراگون ۸۴۵ کوالکام است.

تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ جانشین اسنپدراگون ۸۳۵ خواهد بود، تراشه ای که هم اکنون در درون گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس وجود دارد. حرف و حدیث های زیادی درباره ویژگی‌های اسنپدراگون ۸۴۵ وجود دارد. برخی ساختار آن را بر اساس لیتوگرافی ۷ نانومتری می دانند و برخی معتقدند که فرآیند ساخت آن همان ۱۰ نانومتری است که در اسنپدراگون ۸۳۵ دیده شد؛ اما هسته های جدیدی در آن استفاده خواهد شد.

اما هر چه باشد، مسلما اسنپدراگون ۸۴۵ از عملکرد و سرعت پردازشی بالاتری نسبت به نسل های قبلی برخوردار خواهد بود و این گونه که از شواهد پیداست، ال جی تصمیم دارد تا برخلاف گوشی پرچمدار امسال خود، موبایل ال جی جی ۷ را با آخرین محصول کوالکام به بازار عرضه کند.

همان طور که می دانید امسال کمپانی کره ای ال جی به دلیل آنکه تمامی پردازنده های اسنپدراگون ۸۳۵ توسط سامسونگ پیش خرید شده بود، نتوانست از این پردازنده در گوشی‌های پرچمدار ال جی جی ۶ خود استفاده کرده و مجبور شد تا اسنپدراگون ۸۲۱ سال گذشته را به خدمت بگیرد؛ هرچند که ال جی ادعا می کند که این پردازنده های اسنپدراگون ۸۲۱، بهینه سازی شده و نسبت به اسنپدراگون ۸۳۵ از عملکرد بهتری برخوردارند!

در هر صورت باید تا سال آینده صبر کرد؛ اما فعلا این را در ذهن داشته باشید؛ شایعات می‌گویند که موبایل ال جی جی ۷ به تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ مجهز خواهد شد.

 

منبع: theandroidsoul

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *