شرکت سوییسی H. Moser اپل واچ آنالوگ را عرضه کرد!

0

اگر طراحی اپل واچ را دوست دارید اما حاضر نیستید هر روز ساعت هوشمند خود را شارژ کنید، شرکت سوییسی H. Moser برای شما خبر خوبی دارد.

این شرکت اخیراً یک ساعت آنالوگ به بازار عرضه کرده است که از نظر ظاهری تقریباً با اپل واچ مو نمی زند، اما عملکردی کاملاً مکانیکی و غیر دیجیتال دارد و فعالیت ورزشی شما را هم ثبت نمی کند.

البته با وجود اینکه ساعت موسوم به Swiss ALp Watch Zzzz هیچ کدام از قابلیت های هوشمند ساعت اپل را ندارد، با این حال باید برای داشتنش رقم سرسام آور ۲۷ هزار دلار را پرداخت کنید.

اگر پرداخت چنین هزینه ای برای شما ممکن است، می توانید خوشحال باشید که فقط ۲۰ عدد از این ساعت ساخته شده و حتی از Apple Watch Edition هم منحصر به فرد تر به حساب می آید.

شباهت ظاهری ساعت H. Moser به اپل واچ تا حدی است که حتی قدیمی ترین کاربران ساعت اپل هم به سختی می توانند تفاوت بین دو محصول را تشخیص دهند.

مدتهاست فروش بسیار موفق اپل واچ بازار ساعت سازهای قدیمی سوییسی را کوچک تر کرده و حالا به نظر می رسد این شرکت ها هم با هر روشی که بتوانند به دنبال مقابله هستند، تا حدی که H. Moser با اطلاعیه معرفی Swiss Alp Watch Zzzz با نفرت خاصی می گوید: «طراحی ظاهری این ساعت به محصولی شبیه است که همیشه با مشکل باتری خالی دست در گریبان است.»

 

منبع : slashgear

Leave A Reply

Your email address will not be published.