تریلر معرفی بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شد

حدود چند ساعت پیش بود که سایت‌های خبری معتبر، یکی پس از دیگری تریلر جدیدی که از بازی Assassin’s Creed Origins لو رفته بود را منتشر کردند. ما نیز در تازه‌ترین خبر خود این تریلر را برای شما آماده کرده‌ایم.

لو رفتن تریلر و یا خبر ساخت بازی‌های رایانه‌ای از سوی یوبی‌سافت کم کم در حال تبدیل شدن به یک قانون نانوشته در این صنعت است! چرا که بار‌ها پیش آمده که خبر ساخت عناوینی که غالبا در سکوت خبری توسط این سازنده در حال ساخت هستند، پیش از اعلام رسمی توسط عوامل مختلفی به بیرون درز پیدا کرده است. به هر حال تریلری از جدیدترین عنوان در حال ساخت این شرکت، یعنی بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شده است، که تنها اطلاعات کمی از آن منتشر شده بود. لو رفتن این تریلر ضربه‌ای دیگر بر پیکر یوبی‌سافت وارد کرد تا بیش از گذشته این شرکت را به فکر تامین حفاظت و امنیت تولیداتش بیندازد.

در تریلر بازی Assassin’s Creed Origins شاهد صحت این موضوع هستیم که بازی در دوران مصر باستان و در طول سال‌های ۱۳۴۵ پیش از میلاد در حال وقوع است.  به هر حال باید منتظر ماند و دید که واکنش یوبی‌سافت در قبال این موضوع چیست و چه تدبیری را برای آینده اندیشیده است، چرا که قرار بود اطلاعات و تریلر‌های بیشتری از این عنوان در نمایشگاه E3 منتشر شود و لو رفتن این تریلر می‌تواند تا حدودی برنامه‌های یوبی‌سافت را به هم بریزد.

 

منبع : Gamingbolt

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *