قیمت دقیق خودرو پژو ۲۰۰۸ در ایران مشخص شد

سرانجام قیمت قطعی محصول جدید ایران خودرو و پژو مشخص شد. به گفته منابع آگاه و معتبر، قیمت پژو ۲۰۰۸ در ایران معادل ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خواهد بود.

قیمت پژو ۲۰۰۸ در ایران نهایی شد

یک منبع آگاه در شرکت ایران خودرو از نهایی شدن قیمت پژو ۲۰۰۸ در ایران خبر داد و اعلام کرد که این شاسی بلند محبوب با قیمت قطعی ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به فروش خواهد رسید. این منبع آگاه تاکید کرد که مدل فول امکانات و دنده اتوماتیک پژو ۲۰۰۸ در بازار کشورمان عرضه می‌شود و به احتمال زیاد، پیش فروش این محصول جدید در خردادماه آغاز خواهد شد.

به گفته منابع آگاه و طبق اخبار منتشر شده، در حال حاضر کارخانه ایران خودرو ظرفیت تولید سالانه ۱۵ هزار دستگاه ۲۰۰۸ را دارد و این رقم در سال‌های آینده بیشتر هم می‌شود. این در شرایطی است که بر اساس قرارداد ایران خودرو و پژو فرانسه، باید در فاز اول همکاری مشترک طرفین، سه محصول پژو در ایران خودرو تولید شود که مدل شاسی بلند ۲۰۰۸ اولین آن‌هاست.

از چند ماه پیش، پژو ۲۰۰۸ به خط رنگ ایران خودرو وارد شده و آماده ورود به بازار ایران می‌شود. چندی پیش نیز حسن روحانی، رئیس جمهور ایران با حضور در کارخانه ایران خودرو، خط تولید انبوه پژو ۲۰۰۸ را افتتاح کرد تا همه چیز برای افزایش تیراژ و عرضه این خودروی محبوب در کشورمان آماده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *