عکس های بسیار زیبا گرفته شده با دوربین اکسپریا XZ پریمیوم

نمونه تصاویر دوربین اکسپریا ایکس زد (Sony Xperia XZ) بهترین فاکتوری هستند که می‌توان بر اساس آن‌ها قدرت گوشی موبایل پرچمدار سونی در عکاسی و کیفیت عکس های آن را ارزیابی کرد.

برای بیشتر کاربران، گوشی موبایل کاملا جایگزین دوربین عکاسی شده است. آن‌هایی که دوربین حرفه‌ای ندارند، از خرید آن منصرف شده و تنها با دوربین گوشی هوشمند خود عکاسی می‌کنند و آن‌هایی که به خاطر کار حرفه‌ای خود دارای دوربین هستند، در اغلب مواقع از دستگاه‌ همراه جیبی خود برای این کار استفاده می‌کنند. البته برای جایگزین کردن اسمارت فون خود با یک دوربین حرفه‌ای عکاسی باید به دنبال محصولی خاص باشید، چرا که کیفیت تصاویر دوربین هر دستگاهی را نمی‌توان با یک وسیله اختصاصی برای عکاسی مقایسه کرد.

دستگاه‌های اخیر ساخت دست سونی می‌توانند انتخابی مناسب برای عکاس‌ها باشند. به عنوان نمونه باید به دوربین سونی اکسپریا ایکس زد اشاره کرد که علاوه بر ثبت تصاویر بسیار باکیفیت، رزولوشن بالایی داشته و می‌توان با آن عکس‌هایی با وضوح تصویر ۲۳ مگاپیکسل ثبت کرد. دوربین سلفی ۱۳ مگاپیکسلی آن نیز طرفداران این سبک از عکاسی را راضی نگه خواهد داشت.

نمونه تصاویر دوربین اکسپریا ایکس زد توسط خود سونی ثبت شده‌اند

در بخش عکاسی، هیچ وقت نباید بر اساس اعداد و ارقام قضاوت کرد و تا پیش از مشاهده نمونه تصاویر دوربین و مخصوصا مقایسه آن با عکس‌های ثبت شده توسط دیگر گوشی های موبایل و حتی دوربین‌ها، نباید آن را باکیفیت یا بدون کیفیت خطاب کرد. به همین دلیل سونی تصمیم گرفت نمونه عکس های دوربین اکسپریا ایکس زد از برترین مناظر طبیعی دنیا را متشر کند تا کاربران با داشتن چشم‌اندازهای مختلف، بهتر بتوانند درباره قدرت این گوشی موبایل در بخش عکاسی قضاوت کنند.

نباید فراموش کرد این نمونه تصاویر توسط خود سونی ثبت شده‌اند، به این معنی که در بهترین حالت خود قرار داشته و شما نیز برای ثبت عکس‌هایی همانند آن باید به خوبی به فوت و فن عکاسی آشنا باشید. تمامی تصاویر را می‌تواند به صورت یک‌جا از باکس قرار گرفته در انتهای مطلب دانلود کنید.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *