ال جی گوشی های LG G6 Plus و G6 pro را عرضه می کند

0

چند ماهی از عرضه پرچمدار جدید ال جی می‌گذرد. با این حال گزارش‌ رسانه‌های کره‌ای نشان می‌دهد که ال جی قصد دارد دو گوشی دیگر با نام‌های جی ۶ پلاس و جی ۶ پرو را در اواخر این ماه معرفی و عرضه نماید.

اما انتظار نداریم که تفاوت این دو گوشی با جی ۶ تنها در استفاده از پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ در آن‌ها باشد. این دو گوشی با دو نام پرو و پلاس قطعات ویژگی‌های متفاوتی با نسخه اصلی گوشی خواهند داشت. گفته شده که جی ۶ پلاس دارای حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی خواهد بود که دو برابر مقدار حافظه‌ای است که در جی ۶ استفاده شده. همچنین این گوشی از شارژ بی سیم نیز پشتیبانی می‌کند. نسخه جی ۶ پرو اما از حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی بهره می‌برد. اختلاف دیگر در قیمت این دو گوشی است، جی ۶ پلاس با قیمت ۸۹۰ دلار و جی ۶ پرو با قیمت ۷۰۰ دلار عرضه خواهند شد.

اما باید توجه داشت که این گزارش به صورت رسمی تایید نشده و صرفا به عنوان یک شایعه باید به آن نگریست. اخیرا در خبرها دیدیم که پرچمدار جدید ال جی یعنی وی ۳۰ در چند ماه آینده معرفی خواهد شد و در مورد تفاوت‌های احتمالی و بهبود آن نسبت به وی ۲۰ مطالبی خواندیم. علاوه بر این ال جی بر روی گوشی‌های میان رده خود (سری ایکس) کار خواهد کرد تا سهم بازار خود در گوشی‌های میان رده را از دست ندهد. با همه این تفاسیر کمی بعید به نظر می‌رسد که امسال شاهد عرضه دو گوشی جی ۶ پلاس و جی ۶ پرو باشیم!

با این حال اگر ادعای رسانه‌های کره‌ای را درست بدانیم، دو گوشی جی ۶ پلاس و جی ۶ پرو تا اواخر این ماه به صورت رسمی معرفی و عرضه خواهند شد. باید منتظر ماند و دید که سرانجام این دو گوشی چه می‌شود. با توجه به قیمت آن‌ها، اگر مشخصات این دو گوشی بهبود قابل توجهی پیدا نکرده باشد، خرید آن‌ها منطقی نخواهد بود و قطعا استقبال چندانی از آن‌ها به عمل نخواهد آمد.

 

منبع : phonearena

Leave A Reply

Your email address will not be published.