هدفون های گیمینگ لاجیتک G433 و G233 معرفی شد

دو هدفون گیمینگ لاجیتک G433 و G233 با قیمت های ۸۰ و ۱۰۰ دلار رسما معرفی شدند. این دو محصول به صورت اختصاصی برای بازی Call of Duty تولید پیدا کرده‌اند و البته محدودیتی در استفاده از آنها وجود ندارد.

لاجیتک هدفون های تاز‌ه‌ای به نام G433 و G233 را به صورت اختصاصی برای بازی Call of Dutyy طراحی و تولید کرده‌است که تجربیات شگفت انگیزی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. G223 ارزان‌تر از برادر خود است و تنها در یک رنگ مشکی و فیروزه‌ای با قیمت ۸۰ دلار به فروش خواهد رسید. در ان سمت مدل G433 ارائه کننده تجربه صوتی فراگیر مجازی در قالب تکنولوژی DTS Headphone X 7.1 بوده و با قیمت بالاتر ۱۰۰ دلار روانه بازار خواهد شد.

هدفون گیمینگ لاجیتک G433

علاوه بر این، مدل G433 حاوی بدنه پارچه‌ای‌ آبگریز و مقاوم در برابر کثیفی است که می‌توانید آن را در رنگ‌های آبی (Royal Blue)، قرمز (Fire Red) و مشکی (Triple Black) تهیه کنید. در اینجا همچنین یک مدل آبی چریکی هدفون گیمینگ لاجیتک G433 نیز وجود دارد که مناسب تمامی زمان‌ها بوده و می‌تواند بدون اینکه نیازی به تغییر موقعیت شما باشد، ماموریت های یواشکی زیر آب داخل بازی را فراهم کند.

هدفون گیمینگ لاجیتک G233

سازگاری دو مدل هدفون گیمینگ لاجیتک با تمامی دستگاه‌ها

گفتنیست که هر دو مدل هدفون گیمینگ لاجیتک G433 و G233 در داخل خود  از درایو های Pro-G شرکت لاجیتک میزبانی می‌کنند و ارائه کننده یک میکروفون قوی برای زمانیست که می‌خواهید با سایر هم تیمی‌های خود به گفتگو و چت بپردازید. این هدفون ها با کامپیوترهای رومیزی، کنسول ها و دیوایس های موبایلی سازگار بوده و از هم اکنون قادر به خریدشان هستید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *