ویدیویی از تست مقاومت گوشی بلک بری کی وان را ببینید

حالا که موبایل KEYone بلک بری بالاخره به بازار عرضه شده، کانال JerryRigEverything در یوتوب به سراغ آن رفته است تا تست مقاومتی از موبایل جدید کمپانی کانادایی داشته باشد. همانطور که احتمالاً می دانید، JerryRigEverything معمولاً مقاومت موبایل های هوشمند را با ایجاد خط و خش روی نمایشگر، سوزاندن نمایشگر و خم کردن دستگاه می سنجد.

KEYone در ابتدای ویدیو، شروع بسیار خوبی دارد و در برابر خط و خش از خود مقاومت قابل قبولی نشان می دهد. نمایشگر دستگاه تا حد زیادی در برابر خراش مقاومت می کند و ماده بافتی پنل پشتی هم در کمال تعجب نوعی خاصیت ارتجاعی دارد.

نمایشگر دستگاه پیش از آن که به رنگ مشکی در بیاید، برای ۱۶ ثانیه حرارت آتش را تحمل می کند اما خبر خوش این است که اگر آتش را از آن دور کنید، مجدداً به حالت اولیه خود باز می گردد و بدون مشکلی ادامه می دهد.

اما این تست مقاومت زمانی مایوس کننده می شود که KEYone مورد تست خمیدگی قرار می گیرد، چرا که نمایشگر خیلی زود از بدنه بیرون می زند؛ البته این موضوع زمانی که بدانیم از هیچ ماده چسبنده ای برای نگه داشتن نمایشگر استفاده نشده جای تعجب ندارد. با دومین تست خمیدگی، دستگاه خیلی ساده از کار می افتد. در نهایت این ویدیو را می توانید در پایین تماشا کنید.

 

منبع : GSMArena

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *