تریلر رسمی بازی Need for Speed: Payback در E3 2017 را ببینید

در کنفرانس شرکت EA در نمایشگاه E3، اولین تریلر از گیم پلی بازی Need for Speed: Payback منتشر شد. بخش تک نفره بازی، نوید یک تجربه جذاب را به مخاطب می دهد. مشابه با حال و هوای سری سینمایی Fast & Furious، همه چیز هیجان انگیز و پر زد و خورد است!

بازیکن در نقش یک راننده خیابانی به نام تایلر مورگان (در کنار دو شخصیت دیگر) قرار می گیرد. مورگان می خواهد در یک مسابقه تقریباً غیر ممکن برنده شود تا کارتل شیطانی The House را نابود کند.

پنج نوع ماشین برای بازیکنان در دسترس خواهد بود: ماشین مسابقه ای، دریفت، آف رود، درَگ و رانر. شخصی سازی ماشین ها اینبار حتی در منوی بازی نیز قابل دسترس است و شما می توانید در دنیای جهان بازی نید فور اسپید، ماشین های قدیمی پیدا کرده و با شخصی سازی آن ها را به دوران شکوه خود بازگردانید.

یک بخش امتیازدهی عمیق براساس سرعت و نحوه رانندگی بازیکن طراحی شده که با ترکیب حرکات و رفتارها می توان شتاب افزایش امتیاز را چند برابر کرد. هرچقدر امن تر رانندگی کنید، امتیازتان کمتر خواهد بود.

تریلر را می توانید در پایین مشاهده فرمایید:

افرادی که نسخه دیلاکس بازی Need for Speed: Payback را خریداری کنند می توانند سه روز زودتر به بازی دسترسی داشته باشد. این بازی در تاریخ دهم نوامبر برای سه پلتفرم اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوترهای خانگی منتشر خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *