تمام چیزهایی که غول بازی سازی بتسدا در E3 2017 معرفی کرد

0

دقایقی قبل کنفرانس کوتاه اما پر محتوای بتسدا در E3 2017 به پایان رسید و حال در این مطلب قصد داریم به مرور هر آنچه که در این کنفرانس شاهدش بودیم بپردازیم.

شاید خیلی‌ها منتظر رونمایی نسخه جدیدی از سری بازی Elder Scrolls بودند اما بر خلاف تصورات آن‌ها تمرکز بتسدا بیشتر بر روی بازی Elder Scrolls Legends بود و نمایش‌هایی از این عنوان منتشر شد. همچنین بازی The Evil Within 2 رسما تایید شد و در کنار آن شاهد معرفی نسخه جدید مجموعه Wolfenstein تحت نام Wolfenstein II: The New Colossus بودیم که بسیار جالب توجه بود.

بازی The Evil Within 2 رسما معرفی شد + تریلر گیم‌پلی

شب گذشته بود که شایعاتی مبنی بر معرفی رسمی بازی The Evil Within 2 در کنفرانس امروز بتسدا منتشر شد و دقایقی قبل همانند اکثر شایعات روزهای اخیر این اخبار نیز رنگ واقعیت به خود گرفتند و ساخت بازی The Evil Within 2 به همراه انتشار تریلری جذاب تایید شد.

بازی Doom VFR برای عینک‌های واقعیت مجازی معرفی شد

شرکت «بتسدا» (Bethesda) طی کنفرانس خود در E3 2017، به واقعیت مجازی اهمیت زیادی داده است و اعلام کرد که آن‌ها دو بازی برای واقعیت مجازی در دست ساخت دارند که یکی از آن‌ها بازی Doom VFR است.

بازی Elder Scrolls Legends برای تلفن‌های هوشمند معرفی شد

همانطور که اطلاع دارید کنفرانس شرکت بتسدا در نمایشگاه E3 در حال برگزاری است که از ابتدای مراسم تاکنون عناوین مختلفی معرفی شده و به نمایش درآمده‌اند. در این کنفراس بتسدا سورپرایزی را برای صاحبان دستگاه‌های اندرویدی و ios ترتیب داد که آن چیزی نبود به جز انتشار بازی Elder Scrolls Legends برای تلفن‌های هوشمند.

 نسخه واقعیت مجازی بازی Fallout به نمایش درآمد

پس از مدت‌ها گمانه‌زنی در رابطه با نسخه واقعیت مجازی بازی Fallout سرانجام شاهد نمایشی از بازی در جریان کنفرانس مطبوعاتی بتسدا در E3 2017 بودیم. با جزئیات خبر در ادامه همراه شهر ای تی باشید.

دو DLC جدید برای بازی Elder Scrolls Online معرفی شد

طی کنفرانس «بتسدا» (Bethesda) در E3 2017 دو بسته گسترش دهنده جدید به نام‌های Horns of the Reach و Clockwork City برای بازی Elder Scrolls Online معرفی شد.

بازی Wolfenstein II: The New Colossus معرفی شد

اگر دلتان برای بازی‌های ولفنشتاین، ماجراجویی‌های شیطنت آمیز و سلاخی کردن سربازان نازی تنگ شده است، باید اعلام کنیم که بتسدا به فکر شما بوده است چرا که این شرکت در طول کنفرانس خود، بازی Wolfenstein II: The New Colossus را معرفی کرد.

اطلاعات و تصاویر جدیدی از بازی The Evil Within 2 منتشر شد

Leave A Reply

Your email address will not be published.