مسخره کردن طراحی اسپیکر هوم پاد اپل در فضای مجازی

در این مقاله به واکنش های خنده دار کاربران شبکه های اجتماعیبه طراحی اسپیکر هوم پاد اپل (Apple HomePodd) تازه معرفی شده خواهیم پرداخت.

اپل چند روز پیش از یک اسپیکر خانگی هوشمند رونمایی کرد و بلافاصله آن به یک سیستم الگوی رفتاری تبدیل شد. این محصول پر سر و صدا از قابلیت‌های جذاب بی‌شماری برخوردار است، اما شکل و ظاهر آن، هوم پاد را به سوژه اصلی کاربران تبدیل کرده است تا برخی آن را حتی به یک دستمال توالت رولی تشبیه کنند!

به نقل از اپل، اسپیکر هوم پاد ۳۵۰ دلاری ترکیبی از اسپیکرهای قدرتمند و باکیفیت Sonos با مغز متفکری از جنس سیری است. این بدان معناست که گجت جدید اهالی کوپرتینو نه تنها قادر به پخش موسیقی است، بلکه می‌تواند با فرمان صوتی کاربر چراغ‌های اتاق خواب او را نیز روشن کند.

این دیوایس تا اواخر سال جاری عرضه نخواهد شد، بنابراین هنوز خیلی زود است که بخواهیم آن را با رقبایی همچون آمازون اکو ۱۸۰ دلاری و گوگل هوم ۱۰۹ دلاری مقایسه کنیم. تنها چیزی که مطمئنیم، این است که پس از معرفی اسپیکر هوم پاد در کنفرانس توسعه دهندگان اپل امسال، کاربران عکس العمل‌های مختلفی را نسبت به آن در شبکه‌های اجتماعی اینترنتی منتشر کرده‌اند.  وب سایت BoredPanda چندین مورد از واکنش‌های خنده‌دار و بعضا تمسخر آمیز کاربران در مورد طراحی اسپیکر هوم پاد انتخاب کرده است که در زیر می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

واکنش‌های کاربران به طراحی اسپیکر هوم پاد اپل

۱ – در زیر یک کاربر هوم پاد را به یک دستمال کاغذی رولی تشبیه کرده است!

۲ – یک کاربر دیگر هوم پاد را به کلاه پوستی نگهبانان کاخ باکینگهام تشبیه کرده و برای آن نام iGuard را انتخاب کرده است که اینک حاوی یک صدای مرد است.

۳ – همان فردی که هوم پاد را به یک دستمال کاغذی رولی پیدا کرده بود، حال تصویری از نگهدارنده این دستمال‌ها را منتشر کرده و گفته که من یک نگهدارنده عالی برای اسپیکر هوم پود جدید اپل پیدا کرده‌ام.

۴ – فرد دیگری به دور اسپیکر خانگی آمازون الکسا دستمال کاغذی پیچیده و گفته است که وی یک اسپیکر جدید اپل را خریده است.

۵ – یک کاربر تصویری از یک مارشمالو در حال سوختن را قرار داده و زیر آن نوشته است: وقتی شما بیش از حد از هوم پاد سوال کنید!

۶ – یک کاربر تصویری از گلوله‌های رنگی نخ را قرار داده و در زیر آن نوشته، اسپیکر هوم پاد در رنگ‌های مختلفی عرضه خواهد شد.

۷ – اسپیکر اپل، شبیه به پنبه

۸ – این کاربر تصویری از یک حبه قند قرارداده شده بر روی میز را منتشر کرده و در زیر آن نوشته است: نخستین احساس من نسبت به اسپیکر هوم پاد جدید اپل… خوشمزه است.

شما طراحی اسپیکر هوم پاد اپل را به چه چیزی تشبیه میکنید؟ آیا به نظر شما هم این اسپیکر هوشمند خانگی از طراحی خنده داری برخوردار است؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *