نگاهی نزدیک به کنفرانس بازی یوبی سافت در E3 2017

دقایقی قبل کنفرانس خبری یوبی‌سافت در E3 2017 خاتمه یافت و علارغم اینکه بسیاری از بازی‌های مهم این شرکت پیش از آغاز این همایش معرفی شده بودند اما بازهم یوبی‌سافت هوادارانش را سورپرایز کرد.

پس از سال‌ها انتظار بالاخره بازی Beyond Good And Evil 2 به صورت رسمی شد. این عنوان توسط Ubisoft Montpellier ساخته خواهد شد و احتمالا در سال ۲۰۱۸ میلادی شاهد انتشار آن باشیم. دیشب طی کنفرانس مایکروسافت نخستین تریلر از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شد و امشب نیز یوبی‌سافت تریلرهای بیشتری از این عنوان نشان داد.

بازی Beyond Good And Evil 2 معرفی شد + تریلر رونمایی

بازی Beyond Good And Evil 2 بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار امروز در کنفرانس یوبی‌سافت در نمایشگاه E3 2017 معرفی شد و بدون شک مورد انتظارترین برای دوست‌اران سری Beyond Good And Evil خواهد بود که توسط Ubisoft Montpellier و آقای «میشل آنسل» (Micheal Ancel) ساخته می‌شود.

 بازی Starlink: Battle for Atlas معرفی شد

طی کنفرانس یوبی‌سافت در E3 2017 پس از معرفی چند بازی، نوبت به بازی Starlink: Battle for Atlas رسید. برای اولین بار به این بازی در Watch Dogs 2 اشاره شده است.

تریلر جدیدی از بازی South Park: The Fractured But Whole منتشر شد

امروز طی کنفرانس شرکت یوبی‌سافت در نمایشگاه E3 2017 تریلر جدیدی نیز از یکی از محبوب‌ترین عناوین این شرکت یعنی بازی South Park: The Fractured But Whole منتشر شد.

 تریلر بازی Skull and Bones توسط یوبی‌سافت به نمایش گذاشته شد

ساعتی پیش، کنفرانس یوبی‌سافت در E3 2017 آغاز شد. در این کنفرانس، بازی Skull and Bones توسط این شرکت به نمایش گذاشته شد. علاوه برا ین بازی، تریلر عناوین دیگری مانند Assassin’s Creed Origins و The Crew 2 نیز منتشر شد.

تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Far Cry 5 منتشر شد

در اواسط خرداد ماه ساخت بازی Far Cry 5 به صورت رسمی تایید شد و دقایقی قبل در کنفرانس یوبی‌سافت تریلر جدیدی از این اثر در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle معرفی شد

معرفی شدن بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle در E3 2017 هیچکس را غافلگیر نکرد زیرا چندین وقت است که شایعه ساخته شدن این کراس‌اوور وجود دارد.

 دو تریلر جدید از بازی The Crew 2 منتشر شد

دقایقی قبل طی کنفرانس یوبی‌سافت در E3 2017 یک تریلر جدید از گیم‌پلی بازی The Crew 2 به همراه نمایشی سینماتیک از این اثر منتشر شد.

تریلر جدیدی از بازی Assassin’s Creed Origins به نمایش در آمد

در جریان کنفرانس مطبوعاتی شرکت یوبی‌سافت در E3 2017 شاهد نمایشی جدید از بازی Assassin’s Creed Origins بودیم. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر همراه شهر ای تی باشید.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *