شرکت داتیس خودرو محصولات ولوو را وارد ایران می کند

شرکت داتیس خودرو به طور رسمی اعلام کرد نمایندگی خودروهای ولووی سوئدی در بازار ایران را برعهده خواهد داشت و به‌زودی شاهد خودروهای باکیفیت و سطح بالای این برند در ایران هستیم.
داتیس خودرو پیش از این نمایندگی انحصاری شرکت خودروسازی هیکو اسپورتیو آلمان را برعهده داشته است و اکنون به نظر می‌رسد که خودروهای ولوو با قطعات این شرکت بسیار باکیفیت آلمانی وارد ایران خواهند شد.

داتیس خودرو اعلام کرده است به‌زودی بهترین و ستاره‌های خودروهای ولوو را به طور مستقیم وارد بازار ایران می‌کند و دیگر نیازی به واردات خودروهای ولوو از دیگر کشورها و محدود به برخی مدل‌ها نیست. ظاهرا داتیس خودرو می‌خواهد مدل‌های v40،s60،s90،xc60 و xc90 از خودروهای شرکت ولوو و هایکو آلمان را به‌زودی وارد ایران کند.

هایکو اسپرتیو آلمان یکی از اصلی‌ترین شرکت‌های همکار ولوو است، تا جائی‌که به گفته برخی کارشناسان قطعات به کار رفته در ولووهای تولید این شرکت حتی از کیفیتی به مراتب بالاتر از ولووی سوئد نیز برخوردار است و با مشاهده محصولات این شرکت به خوبی می‌توان به همزیستی مسالمت‌آمیز فناوری آلمان و سوئد در کنارهم پی برد.

در زیر می‌توانید تصاویری از خودروهای لوکس و لاکچری ولوو را مشاهده کنید که به‌زودی در ایران نیز یافت می‌شوند:

2 دیدگاه

 1. در سایت رسمی شرکت ولو سوئد volvocars هیچ نماینده ای برای ایران تعریف نشده است- باید مراقب کلاه و جیب خود باشیم- خطر در کمین است!!

 2. مشتری مال باخته داتیس خودرو

  سکوت با معنی !! داتیس خودروی درستکار در مقابل رسانه ها
  به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز؛ سازمان حمایت پیش از این اعلام کرده بود: «با توجه به تکرار تبلیغات پیش فروش سواری ولوو توسط داتیس خودرو و اطلاع سازمان حمایت مصرف کنندگان از اقدام این شرکت به ثبت نام افراد برای پیش فروش این خودرو، پرونده تخلفات آنها به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شده است.»

  این در حالی است که با پیگیری های متعدد خبرنگار از مسوولین ذی ربط این شرکت مبنی بر درخواست مصاحبه و طرح این سوال که آیا داتیس خودرو تاکنون مجوز رسمی نمایندگی ولوو و پیش فروش محصولات این شرکت را دریافت کرده است یا خیر، بعد از گذشت حدود ۲ هفته همچنان بی پاسخ مانده است.

  گفتنی است شرکت داتیس خودرو در تبلیغات خود، با اعلام دریافت مجوز واردات از یک شرکت به نام “هیکو اسپورتیو” که در اصل نمایندگی تیونینگ کردن خودروهای سوئدی ولوو، در کشور آلمان است، اقدام به تبلیغات پیش فروش این خودرو کرده بود.

  این در حالی است که مدیران شرکت داتیس خودرو مدعی هستند داتیس خودرو نماینده رسمی ولوو در ایران است.

  تنها یک نمایندگی خدمات پس از فروش در کشور!

  جالب ماجرا انجاست که این شرکت در معرفی خود در سایت رسمی شرکت آورده است: ارائه خدمات گسترده پس از فروش، در کنار واردات بی واسطه و مستقیم قطعات یدکی از شرکت های تولید کننده خودرو این اطمینان را به شما می دهد که با خیالی آسوده از انتخاب خود لذت ببرید.

  اما با مراجعه به قسمت خدمات پس از فروش سایت رسمی این شرکت تنها آدرس یک نمایندگی وجود دارد و یک نمایندگی هم قرار است به زودی فعالیت خود را آغاز کند!

  منبع: خودروکار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *