فروش بسیار خوب اچ تی سی U11 نسبت به پرچمداران قبلی

0

به نظر می رسد موبایل HTC U11 که اخیراً معرفی شد و به بازار آمد، از منظر فروش شروعی بسیار خوب را پشت سر گذشته است. بنابر اعلام رسمی تایوانی ها، HTC U11 در مدت زمان کوتاهی که در دسترس قرار گرفته، توانسته به فروش بیشتری نسبت به HTC 10 و One M9 دست پیدا کند.

این اطلاعات به صورت رسمی از سوی چانگ چیا-لین، مدیر واحد موبایل های هوشمند و دیوایس های متصل HTC تایید شده است. با این همه، اگرچه به صورت رسمی از فروش بیشتر HTC U11 آگاهی داریم، اما صحبتی درباره آمار و ارقام دقیق فروش به میان نیامده است.

گفتنی است که با درنظرگیری عملکرد نه چندان فوق العاده HTC در بازار جهانی موبایل های هوشمند طی دو سال گذشته، نباید انتظار داشت که آمار فروش HTC U11 بسیار حیرت انگیز باشد؛ اما این حقیقت که پرچمدار جدید تایوانی ها در این بازه زمانی کوتاه فروشی بیشتر نسبت به مدل های قبلی را تجربه کرده، شاید از بازگشت آهسته اما پیوسته HTC به عرصه حکایت داشته باشد.

چانگ در نهایت گفته است که HTC قصد دارد تعداد موبایل هایی که در هر سال عرضه می کند را طی سه الی چهار سال آتی کاهش دهد تا با وضعیت بازار و ترندهای صنعت موبایل همگام تر از پیش باشد.

 

منبع : GSMArena

Leave A Reply

Your email address will not be published.