تبلت جان سخت سامسونگ Tab2 active رونمایی خواهد شد

0

محصولات سامسونگ که با نام اکتیو معرفی و عرضه می‌شوند از بدنه‌های مستحکم و البته نه چندان زیبا بهره‌مند هستند. این سری برای افرادی که مدام گوشی و یا تبلت‌ آن‌ها از دستشان رها شده و روی زمین می‌افتد، مناسب می‌باشد. ۲ سال پیش بود که اولین نسخه از تبلت‌های مستحکم سامسونگ با نام گلکسی تب اکتیو معرفی و عرضه شد. استقبال زیادی از این محصول به عمل نیامد که البته با توجه به ظاهر و کاربردی بودن آن برای یک سری از افراد خاص، عادی بود.

طی خبرهایی که امروز منتشر شدند، سامسونگ قصد دارد تا نسل دوم این تبلت را با نام گلکسی تب اکتیو ۲ پاییز امسال در رویداد IFA 2107 معرفی نماید. چند روز پیش بود که خبر عرضه نسخه ۲۰۱۷ گلکسی تب A، ۸ اینچی نیز منتشر شده بود که زمان رونمایی آن نیز رویداد IFA 2017 اعلام شده بود.

این تبلت احتمالا با شماره مدل SM-T390 برای نسخه وای فای و SM-T395 برای نسخه LTE عرضه خواهد شد. مشخصات خاصی از گلکسی تب اکتیو ۲ منتشر نشده ولی قطعا مانند نسخه قبلی، این تبلت نیز ضد آب و ضد گرد و غبار خواهد بود.

در اوایل پاییز امسال در رویداد IFA شاهد معرفی تبلت‌های جدیدی از سامسونگ خواهیم بود. به طور کلی بازار تبلت‌ها فروغ چندانی ندارد، باید دید آیا سامسونگ می‌تواند با تبلت‌های جدید خود موفقیت خاصی در بازار به دست آورد یا خیر.

 

منبع : phonearena

Leave A Reply

Your email address will not be published.