ویدیویی از عملکرد اسپیکر هوشمند آمازون Echo Show

ویدیوهای اسپیکر هوشمند آمازون اکو شو منتشر شدند. مهمترین ویژگی اسپیکر Echo Show شرکت آمازون مجهز شدن آن به یک نمایشگر لمسی است که سبب می‌شود دایره کاربرد دستگاه شدیدا گسترش پیدا کند. از فردا پنجشنبه بیست و نهم ژوئن (هشتم تیر)، عرضه جدیدترین اسپیکر هوشمند آمازون آغاز خواهد شد. درآمازون اکو شو شاهد یک صفحه نمایش ۷ اینچی لمسی و افزوده شدن چند ویژگی کاملا جدید هستیم که کمک می‌کنند کاربر از نمایشگر لمسی دستگاه بیشترین استفاده را ببرد. به عنوان نمونه، حین گوش دادن به موسیقی می‌توان متن آهنگ را بر روی نمایشگر مشاهده کنند، به طوری که متن آهنگ پا به پای پخش موسیقی به پایین اسکرول می‌شود. در این صفحه نمایش همچنین کاورهای آلبوم نمایش داده می‌شوند تا کاربر بهتر بتواند موسیقی مورد علاقه خود را انتخاب کند. برای اطمینان از اینکه دستیار هوشمند آمازون الکسای به کار رفته در اسپیکر، تمامی فرمان‌های صوتی کاربر را خواهد شنید، هشت میکروفون در اطراف آن به کار رفته است.

در ویدیوهای اسپیکر هوشمند آمازون اکو شو که چند روز قبل منتشر شدند، به برخی از این ویژگی‌های جدید اشاره شده است. در اسپیکر هوشمند پیشین شرکت آمازون خبری از نمایشگر نبود، امادستیار هوشمند الکسا اکنون به لطف وجود نمایشگر می‌تواند تمامی پوسترهای فیلمی که در حال تماشای آن در سینمای خانگی خود هستید را به نمایش بگذارد. همچنین می‌توان با صدور یک فرمان صوتی، از الکسا درخواست کرد تا تریلر یک ویدیوی خاص را بر روی نمایشگر به اجرا در بیاورد. در دیگر در ویدیوهای اسپیکر هوشمند آمازون اکو شو شاهد نحوه ایجاد لیست خرید با استفاده از دستگاه، چگونگی تنظیم ساعت هشدار و نحوه فعال‌سازی حالت بدون مزاحم در آن هستیم. یکی از مهمترین قابلیت‌های این محصول جدید، مشاهده فرد یا افراد پشت درب با استفاده از دوربینی است که در بالای درب کار گذاشته شده است. متاسفانه این قابلیت مهم در هیچ یک از ویدیوها دیده نمی‌شود.

قیمت اسپیکر آمازون اکو شو ۲۲۹ دلار است و این شرکت برای مشتریان طرح‌ جالبی را در نظر گرفته است. با خرید یک دستگاه، دستگاه دوم را می‌توانید با ۱۰۰ دلار تخفیف خریداری کنید. برای استفاده از این تخفیف باید از کد کوپن SHOW2PACK استفاده کنید.

ویدیوهای اسپیکر هوشمند آمازون اکو شو

 

منبع : Phonearena

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *