اشتراک گذاری ساده تر عکس ها در آپدیت جدید گوگل Google Photos

همانطور که گوگل قول داده بود، آنها از قابلیت های جدید Google Photos رونمایی کردند. چهارشنبه، گوگل چند به روز رسانی جدید را برای نرم افزار Photos خودش معرفی کرد. با استفاده از این قابلیت های جدید شما می توانید سلفی و عکس هایی را که در سفر می گیرید راحت تر به اشتراک بگذارید.

این قابلیت های جدید اولین بار در کنفرانس گوگل I/O در ماه می ( اردیبهشت ) معرفی شد. اما حالا ما اطلاعات بیشتری در مورد این قابلیت های جدید داریم. نام قابلیت جدید گوگل “suggested sharing “ ” پیشنهاد اشتراک گذاری ” می باشد. این قابلیت به این شکل کار می کند که بر اساس عادت های شما در اشتراک گذاری با افراد خاص ” پیشنهاد اشتراک گذاری ” به صورت خودکار این افراد را شناسایی و به شما برای اشتراک گذاری پیشنهاد می کند.

این نرم افزار فعالانه به دنبال عکس های شما در رویداد های مهم ( مثل عروسی ) می گردد و همچنین افرادی را که فکر می کند می خواهید با آنها به اشتراک بگذارید را انتخاب می کند. این بدان معناست که با اسکرول کردن طولانی برای یافتن عکس ها و یا افراد مناسب خداحافظی کنید. شما می توانید مستقیما در نرم افزار، ایمیل و یا تلفن همراه به اشتراک بگذارید.

shared library (کتابخانه به اشتراک گذاشته شده ) این اجازه را به کاربران می دهد که به بعضی افراد دسترسی کامل عکس ها ،به بعضی دیگر عکس های شخصی خاص و یا عکس هایی که در یک روز مشخص گرفته شده است را بدهند.همچنین عکس های که در آینده می گیرید به صورت خودکار به library و افراد داخل آن اضافه می شود. Google Photos همواره قابلیت های خوبی را برای کاربران عرضه می کند. این قابلیت های جدید برای iOS و Android و وب در چند هفته آینده عرضه خواهد شد. پس آماده اشتراک گذاری با دوستانتان باشید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *