تعرفه مکالمه سیم کارت های دائمی ایرانسل تغییر کرد

0

تعرفه ایرانسل تغییر کرد و اپراتور دوم ارتباطی کشورمان، نرخ جدید مکالمه داخل شبکه و خارج شبکه و مصرف آزاد اینترنت را برای سیم کارت های دائمی اعلام کرد.

اپراتور دوم ارتباطی کشور یعنی ایرانسل در مراسمی تعرفه جدید سیم کارت های دائمی (هزینه اشتراک و تعرفه‌ها) خود را اعلام کرد. همچنین در این مراسم از تعرفه‌های جدید اینترنت نسل ۴٫۵ سابق رونمایی شد. بر این اساس، تعرفه جدید سیم کارت های دائمی ایرانسل ۳۳۳ ریال به ازای هر دقیقه اعلام شده و با وجود کاهش تعرفه مصرف آزاد اینترنت از ۰٫۴ ریال به ۰٫۲ ریال، تعرفه بسته های اینترنت ایرانسل، همچنان بدون تغییر باقی مانده است.

بر اساس اعلام اپراتور دوم ارتباطی کشور، تعرفه هر دقیقه مکالمه داخل شبکه و خارج شبکه برای سیم کارت های دائمی از ۴۹۹ ریال به ۳۳۳ ریال کاهش پیدا کرد که این رقم به صورت پرداخت ۳۰ هزار تومان پرداخت اولیه و سه قسط ۱۰ هزار تومانی امکان‌پذیر است. همچنین قیمت سیم کارت دائمی ایرانسل از ۱۲۰ هزار تومان به ۶۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده و تعرفه مصرف آزاد اینترنت هم از ۰٫۴ ریال به ۰٫۲ ریال رسید. در عین حال، تعرفه بسته های اینترنت ایرانسل بدون تغییر باقی مانده است.

جدول تغییرات تعرفه ایرانسل

تعرفه قدیم تعرفه جدید
مکالمه در هر دقیقه ۴۹۹ ریال ۳۳۳ ریال
مصرف آزاد اینترنت ۰٫۴ ریال ۰٫۲ ریال
قیمت سیم کارت دائمی ۱۲۰ هزار تومان ۶۰ هزار تومان

Leave A Reply

Your email address will not be published.