آخرین ورژن لانچر Arrow Launcher 3.0 با تغییرات جدید

Arrow Launcher، یکی از محصولات پرطرفدار مایکروسافت در میان اندرویدی ها ساعاتی پیش به روز رسانی جدیدی دریافت کرد. آخرین بیلد لانچر یاد شده با تغییراتی در رابط کاربری اپ همراه بوده و همچنین قابلیت هایی تازه را برایش به ارمغان آورده، که همین حالا می توانید با مراجعه به گوگل پلی آن را دانلود نمایید.

از جمله تغییرات جدید می توان به نمایش ایمیل های آتلوک در صفحه Recent اشاره کرد، که به شما اجازه می دهد تا فقط با دو اشاره به اپلیکیشن آن دسترسی پیدا کنید. البته برای این کار می بایست از قبل وارد حساب کاربری آتلوک تان شده باشید. اما به جز این، بخش Notes لانچر هم امکانات جدیدی دریافت کرده که از جمله آن ها می توان به پیوست خودکار تصاویر به یادداشت ها اشاره نمود.

کاربران ارو لانچر از این نسخه به بعد قادرند که نوار وضعیت سیستم را هر موقع که بخواهند، مخفی کنند. همچنین امکان کشیدن و رها کردن اپلیکیشن های پر استفاده به کارت Frequent Apps لانچر هم وجود دارد.

بالاتر گفتیم که مهم ترین تغییر ارو لانچر در این به روز رسانی، تحول رابط کاربری آن بوده. مایکروسافت برای ارتقای تجربه کاربری در ارو لانچر، بعضی از آیکن ها و المان های صفحه را مجددا از نو طراحی کرده و البته به جز این بعضی از باگ ها و مشکلات نسخه های قبلی برای عملکرد بهتر و پایداری بیشتر لانچر را نیز برطرف کرده است. برای دانلود آخرین نسخه ارو لانچر می توانید همین حالا بهگوگل پلی مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *