مشخصات خودرو چینی دانگ فنگ Fengxing S560 با احتمال حضور در ایران

دانگ فنگ Fengxing S560 نام شاسی بلند سایز متوسط جدید این شرکت چینی است که به زودی در دو نسخه پایه و اسپورت در بازار این کشور عرضه می‌شود.

این روزها شرکت خودروسازی دانگ فنگ با زیرمجموعه‌های خود، یکی پس از دیگری خودروهای SUV یا شاسی بلند را روانه بازار می‌کند و بیشتر این خودروها نیز از نظر قیمت و اندازه، رقیب مستقیم یکدیگر محسوب می‌شوند. دانگ فنگ Fengxing S560 آخرین خودروی شاسی بلندی است که محصولی از برند فنگ سینگ، از زیرمجموعه‌های دانگ فنگ به شمار می‌رود. خوشبختانه این شاسی بلند سایز متوسط از ظاهر خوبی بهره می‌برد و در دو نسخه پایه و اسپورت در بازار چین عرضه خواهد شد.

ارائه دو پیشرانه متفاوت برای دانگ فنگ Fengxing S560

نسخه پایه دانگ فنگ Fengxing S560 با کد ۵۶۰ و نسخه اسپورت آن با کد S560 عرضه می‌شوند و دو پیشرانه متفاوت را در دسترس خریداران قرار می‌دهند. یکی از پیشرانه‌ها به حجم ۱٫۸ لیتر و قدرت ۱۳۶ اسب بخار و دیگری با حجم ۱٫۵ لیتر و قدرت ۱۵۰ اسب بخار ارائه می‌شوند. این خودرو دارای ابعادی معادل ۴٫۵۱۵ متر طول، ۱٫۸۱۵ متر عرض و ۱٫۷۳۵ متر ارتفاع بوده و فاصله بین دو محور آن برابر ۲٫۶۹ متر است. همچنین این شاسی بلند میدسایز، ۱۴۴۰ کیلوگرم وزن دارد.

نسخه ۱٫۵ لیتری دانگ فنگ Fengxing S560 در فرم‌های پایه و اسپورت در بازار کشور چین عرضه می‌شود و آرم ۱٫۵T نیز بر روی درب صندوق عقب آن از رنگ قرمز زیبایی برخوردار است. ریل‌های سقفی تعبیه شده بر روی سقف خودرو به نظر کاربردی می‌رسند و علاوه بر آن، تیپ‌های بالاتر آن از یک سانروف بزرگ نیز بهره می‌برند.

 

منبع : carnewschina

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *