وقتی که سونی به اشتباه برای ایکس باکس مایکروسافت تبلیغ می کند!

به تازگی سونی ویدیو بازی جدیدی از BioWare به نام Anthem را از کانال یوتوب خود پاک کرد. به احتمال زیاد سونی در هنگام گذاشتن این ویدیو سوتی داده بود.

حدس ما درست بود زیرا ویدیویی که از Anthem بر روی چنل یوتوب رفت، تصاویری بود که سازنده بازی Bioware در جشنواره E3 برای Xbox x عرضه کرده بود سونی بعد از این که این ویدیو را پاک کرد سریع دست به کار شد و با ادیت ویدیو دکمه های مخصوص به خودش ( مربع،مثلث،ضربدر و دایره ) را به جای دکمه های xBox قرار داد.

مدیر بازاریابی مایکروسافت آرون گرینبرگ Aaron Greenberg با این سوتی سونی کمی شوخی کرد و در صفحه توییتر خود نوشت : آخ آخ ?، صدایی از سونی در نمیاد!

غیرطبیعی نیست که پلی استیشن و اکس باکس دقیقا یک تریلر از بازی را در چنل یوتوب خود قرار دهند اما این ویدیو مخصوص xBox x بود و برای همان کنسول ساخته شده بود. زیرا xBox x هم از PS4 هم از PS4 Pro قوی تر است.

این بازی زیر نظر Bioware ( سازنده بازی Star Wars: Knights of the Old Republic ) ساخته شده است که یک بازی علمی تخیلی در سبک بازی دنیای آزاد ( Open World  ) می باشد.شما نقش یک فرد آزادکار را دارید که به سیارات ناشناخته می روید و از بشریت دفاع می کنید.شما می توانید لباس مخصوص که Javelins نام دارد را ادیت کنید.شما می توانید هم این لباس ها را بسازید و یا آنها را به دست آورید.

پایه این بازی بر کار تیمی است و EA اعلام کرده که در بازی Anthem می توانند تا ۴ تیم شوند و ماموریت های خود را انجام دهند. ما تنها گیم پلی که از این بازی دیدیم در مرحله ” Hell or High Water ” بود که در آن بازیکنان در جنگل dense به جنگ هیولاهای بزرگ می رفتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *