فروش قسطی خودرو هوندا آکورد با قیمت بالای ۲۰۰ میلیون

شرکت گلرنگ موتور فامیلی، نماینده محصولات هوندا در ایران، از فروش هوندا آکورد مدل ۲۰۱۶ با تخفیف فروش نقدی و شرایط اقساطی بدون بهره خبر داد. قیمت نقدی تیپ EXL این خودرو ۲۴۰ میلیون تومان و تیپ EXB این خودرو ۲۲۴ میلیون تومان است.

این خودرو در بازار جهانی با دو مدل ٤ سیلندر و ٦ سیلندر عرضه شده است. موتور ۲٫۴ لیتری ٤ سیلندر با قدرت ١٨٥ اسب بخار و گشتاور ٢٤٥ نیوتن مترو موتور ۳٫۵ لیتری ٦سیلندر با قدرت ٢٧٨ و گشتاور ٣٥٦ نیوتن متر است، اما به دلیل قانون منع واردات خودروهای مجهز به موتورهای پرحجم، در بازار ایران تنها نمونه های ۲٫۴ لیتری وارد می شوند.

اين خودرو داراى سیستم ایمنی ترمز های پیش برخورد است، که با توجه به سرعت و فاصله از خودروى جلویی از تصادف جلوگیری می کند.

سیستم کمک به ماندن در مسیر در سرعت های بین ٧٢ تا ١٤٤ کیلومتر بر ساعت ، کروز کنترل تطبیقی که این سیستم تنظیم سرعت با توجه به فاصله با خودرو های دیگر سرعت خودرو را کنترل می کند، هچنین سیستم های ایمنی آکورد شرایط آب و هوایی را نیز در نظر می گیرند و در شرایط مختلف آب و هوایی به خوبی عمل می کنند.

از امکانات رفاهی این خودرو سدان می توان به صفحه نمایش ٧ اینچی لمسی و بلوتوث، گرمکن صندلی، صندلی های عقب جمع شونده و جدا شونده اشاره کرد. فضای بار این خودرو ٤٤٧ لیتر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *