قیمت و شرایط فروش رنو سیمبل ۲۰۱۷ اعلام شد

شرکت نگین خودرو، فروش رنو سیمبل ۲۰۱۷ را در ایران آغاز کرد. در ادامه، جزئیات قیمت و شرایط فروش این سدان دنده اتوماتیک فرانسوی را مشاهده می‌کنید.

نگین خودرو به عنوان نماینده رسمی خودروهای فرانسوی رنو در ایران، عرضه خودروی رنو سیمبل ۲۰۱۷ (Renault Symbol 2017) را آغاز کرده است. این سدان دنده اتوماتیک دارای پیشرانه‌ای به حجم ۱۶۰۰ سی‌سی بوده و در رده خودروهای خانوادگی و سایز متوسط وارداتی قرار می‌گیرد. پیش از این، مدل ۲۰۱۶ این خودرو با قیمت حدود ۷۵ میلیون تومان در ایران به فروش می‌رسد و اکنون، نگین خودرو قیمت مدل ۲۰۱۷ سیمبل را اعلام کرده است.

قیمت و شرایط فروش رنو سیمبل ۲۰۱۷

بر این اساس، رنو سیمبل ۲۰۱۷ با قیمت ۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و به صورت تحویل فوری و ۳۰ روزه با شرایط نقدی و اقساطی در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. همچنین شرکت نگین خودرو برای این سدان فرانسوی، ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تخفیف نقدی و پیش پرداخت یک یا دو مرحله‌ای در خرید نقدی در نظر گرفته است. در شرایط اقساطی نیز وام ۵۰ میلیون تومانی، پیش پرداخت کمتر از ۳۲ میلیون تومان و اقساط ۱۲، ۲۴ و یا ۳۰ ماهه تعیین شده است. اقساط ۱۲ ماهه این خودرو بدون کارمزد بوده و حداقل میزان پیش پرداخت در خرید اقساطی رنو سیمبل ۲۰۱۷ معادل ۱۹ میلیون تومان خواهد بود.

 

منبع : Neginkhodro

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *