کیف جیبی ولترمن (Volterman) با قابلیت شارژ گوشی و دزدگیر!

امروزه با وجود تلفن‌های هوشمندی که انجام تراکنش‌های مالی را بسیار تسهیل کرده‌اند، کیف پول تقریباً به وسیله‌ای بلااستفاده بدل گشته است اما کیف پول هوشمند ولترمن (Volterman) آخرین تلاش جهت حفظ جایگاه چنین لوازمی در قرن بیست و یکم است. این گجت در کنار وظیفه اصلی خود نقش یک پاوربانک و هات‌اسپات وای‌فای را نیز ایفا میکند و دارای قابلیت‌های امنیتی‌ای است که در برابر کیف‌قاپ‌ها بسیار مفید واقع می‌شوند.

از طریق جفت کردن این کیف پول با یک تلفن هوشمند می‌توانید هنگام جا گذاشتن هر کدام از آن‌ها یک آلارم بشنوید و یا در صورت به سرقت رفتن یا گم شدن کیف پول خود از طریق GPS آن را ردگیری نمایید.

اما نوآورانه‌ترین ویژگی ولترمن این است که یک دوربین بسیار کوچک را در خود جای داده که هنگام به سرقت رفتن کیف پول فعال می‌شود، بطور مخفیانه از سارق عکسبرداری می‌کند و تصاویر را به تلفن هوشمند کاربر ارسال می‌نماید. بدین معنی که نه تنها قادرید این کیف پول هوشمند را ردگیری کنید بلکه هویت سارق هم برایتان آشکار خواهد شد. این عملکرد از طریق سیمکارت تعبیه شده در کیف میسر است ضمن اینکه امکان ردگیری آن از طریق وبسایت Volterman نیز وجود دارد.

از دیگر ویژگی‌های قابل توجه این کیف پول هوشمند می‌توان به امکان شارژ کردن تلفن همراه از هر دو طریق کابلی یا بی‌سیم (در صورتیکه گوشی دارای قابلیت شارژ بی‌سیم باشد) اشاره کرد.

ولترمن در سه سایز مختلف موجود است: سایز کوچک در قطع کارت‌های بانکی و ظرفیت باتری ۲۰۰۰mAh به قیمت ۹۸ دلار، سایز نرمال با ظرفیت باتری ۲۶۰۰mAh به قیمت ۱۳۵ دلار و سایز بزرگ با ظرفیت ۵۰۰۰mah به قیمت ۱۵۷ دلار. همچنین آپشن‌هایی نظیر تزئینات چرمی ۱۹ دلار و برخورداری از قابلیت شارژ بیسیم ۲۹ دلار به قیمت نهایی محصول خواهد افزود.

در حال حاضر شرکت ارمنستانی طراح این گجت هوشمند از طریق وبسایت Indiegogo در حال جذب سرمایه برای تولید انبوه محصول خود می‌باشد و با اعلام عملکرد رضایتبخش پیش نمونه‌ی تولید شده، درصدد آماده‌سازی محصول نهایی برای تحویل به مشتریان در کریسمس سال جاری است.

 

منبع: newatlas

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *