افزایش سود بازار موبایل اچ تی سی از فروش گوشی htc u11

افزایش بازدهی اچ تی سی در ماه گذشته میلادی نشان از وضعیت خوب این شرکت در مقایسه با ماه‌های قبل دارد. این اتفاق را باید مدیون معرفی اچ تی سی یو ۱۱ دانست.

با گذشت چند ماه از زمان معرفی اچ تی سی یو ۱۱ اکنون می‌توانیم درباره رویکرد کاربران سراسر جهان نسبت به آن صحبت کنیم. این گوشی موبایل محصولی موفق بوده و کاربران بسیار زیادی به خرید آن مشتاق شده‌اند، به حدی که توانسته یک تنه به افزایش سودآوری اچ تی سی کمک کند. ماه گذشته را باید از نظر سرمایه و سودآوری، بهترین ماه سال برای این شرکت تایوانی بدانیم.

سود حاصل از فروش محصولات این شرکت در ماه ژوئن، ۵۰ درصد در مقایسه با ماه پیشین آن افزایش داشته است. معرفی اچ تی سی یو ۱۱ به ماه آوریل (سه ماه پیش) برمی‌گردد. عرضه این مدل در بازارهای سراسر جهان و شناساندن توانایی‌های آن به کاربران نیز حدود یک ماه زمان برده است و در نهایت همه تلاش‌ها در ماه ژوئن به ثمر نشسته‌اند.

سود کل این ماه برابر ۲۲۵٫۲ میلیون دلار بوده است که در مقایسه با ماه می سال ۲۰۱۶ -زمان عرضه اچ تی سی ۱۰- به مراتب بیشتر است. افزایش بازدهی به میزان ۵۰ درصد از آنجایی ناشی می‌شود که میزان فروش اچ تی سی یو ۱۱ از پرچمداران سال‌های قبل این شرکت بیشتر است.

به گفته DigiTimes، این شرکت موجودی پرچمدار جدید خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده است، به این معنی که در ماه‌های آتی نیز باید منتظر افزایش بازدهی اچ تی سی باشیم. همچنین این شرکت تصمیم گرفته محصول قدرتمند خود را به بازارهای بیشتری عرضه کند. با حضور اچ تی سی یو ۱۱ در کشورهای بیشتر، میزان فروش و در ادامه سودآوری ناشی از آن نیز بیشتر خواهد شد.

تداوم افزایش بازدهی اچ تی سی

بر اساس زمزمه‌هایی که اخیرا به گوش می‌رسند، اچ تی سی سال بسیار پرکاری را در پیش رو خواهد شد، چرا که احتمالا وظیفه ساخت دو گوشی موبایل گوگل پیکسل ۲ گوگل پیکسل ایکس ال ۲ به این شرکت سپرده خواهد شد. همچنین گفته می‌شود تا رسیدن به انتهای سال جاری، یک گوشی موبایل مجهز به قابلیت اج سنسدیگر معرفی خواهد شد که ممکن است به خاطر داشتن این ویژگی، مجددا فروش خوبی را تجربه کند.

البته اج سنس نمی‌تواند ویژگی کلیدی و متمایزکننده پرچمدار جدید این شرکت تایوانی باشد، چرا که به عقیده تعداد قابل توجهی از کاربران، با وجود کاربردی بودن، نوآوری خاصی در آن دیده نمی‌شود. به عنوان دیگر برگ برنده این مدل باید به دوربین اچ تی سی یو ۱۱ اشاره کرد که به عقیده وب سایت تخصصی DxOMark، بهترین دوربین گوشی موبایل تا به امروز است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *