مسواک برقی Amabrush دندان ها را در ۱۰ ثانیه سفید می کند

دستگاه Amabrush به صورت مغناطیسی به قطعه ی دهانی وصل می شود و با تعویض این قطعه چندین نفر می توانند از فناوری مسواک آما استفاده نمایند.

همه دوست دارند دندان های سفیدی داشته باشند. اما اینکه بهترین راه برای سفید کردن دندان ها کدام است، موضوعی است که همه روی آن اتفاق نظر ندارند. شرکت Blizzident مدعی است محصول جدید این شرکت می تواند تمامی دندان ها را ظرف ۱۰ ثانیه سفید کنید. این ادعا مربوط به محصول جدید این شرکت است، مسواکی که نام تجاری آن Amabrush یا مسواک آما می باشد. برای استفاده از سفید کننده های رایج دندان، فرد می بایست بارها دهان خود را به حالت جویدن حرکت دهد اما دستگاه مسواک آما دارای موتوری است که خود همه کارها را انجام می دهد و کافی است آن را به مدت ۱۰ ثانیه در دهان خود قرار دهید.

مسواک‌های آما از دو بخش تشکیل شده است. دستگاه و دهانی. قسمت دهانی بیشتر شبیه مسواکی است که با قالب دهان ساخته شده است. این قسمت از یک تکه سیلیکون آنتی باکتریال تشکیل شده که همانند مسواک های معمولی چندین ردیف رشته ی نرم و زاویه دار روی آن قرار دارد. شما باید قسمت دهانی را درون دهان خود قرار دهید به نحوی که رشته های آن روی دندان هایتان قرار بگیرد. سپس قسمت دستگاه را روشن کنید تا رشته ها با عمل ویبره روی دندان ها حرکت نمایند. ویبره ی این دستگاه در فرکانس های مختلف انجام می شود. در قسمت دستگاه محفظه ی کوچکی وجود دارد که پر از خمیردندان است. هنگامی که مسواک آما در حال سفید کردن دندان های شما است مقداری خمیر دندان به طور خودکار از طریق کانال های بسیار ریز به درون دهان شما پمپاژ می شود.

تمامی این کارها تنها طی ۱۰ ثانیه انجام می شود. سپس شما قسمت دهانی را از دهان خود خارج می کنید، دهان خود را شستشو می دهید. دهانی را از دستگاه جدا می کنید و آن را کنار می گذارید. قسمت دهانی به صورت مغناطیسی به دستگاه وصل می شود، به همین خاطر فرد دیگری می تواند یک دهانی جدید را به دستگاه وصل کند و بار دیگر از آن استفاده نماید.

به گفته ی سازندگان این دستگاه، مسواک آما از روش مسواک زنی باس (Bass) استفاده می کند که شیوه ی توصیه شده از سوی دندان پزشکان است. ۱۰ ثانیه ممکن است زمان کمی به نظر برسد اما در نظر داشته باشید که در این ۱۰ ثانیه تمامی دندان های شما مسواک می شوند و این کار با مسواک معمولی زمان بسیار بیشتری می برد زیرا مسواک معمولی همزمان همه ی دندان ها را پوشش نمی دهد. قسمت دهانی مسواک آما برای کاربران مختلف یکسان است و هر فرد باید آن را پس از ۳ تا ۶ ماه استفاده تعویض نماید (هزینه ی تعویض آن ۲۴ هزارتومان است). دستگاه مسواک آما به صورت وایرلس شارژ می شود و هر بار شارژ آن برای یک وعده مصرف کافی است.

 

منبع : newatlas

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *