همه ویژگی هایی که کاربران از آیفون ۸ انتظار دارند

0

سالهاست تلفن های همراه نقش مهمی را در زندگی ما بازی می‌کنند. در گذشته حتی دیدن طرح گوشی های موبایلی که قرار بود به بازار معرفی شوند برای اکثر افراد جذابیت داشت. سپس تکنولوژی به سمت سه بعدی بودن پیش رفت. دیگر گوشی های موبایل آن جذابیت قبل را نداشتند ، چاپگرهای سه بعدی و چیزهایی که می‌توان بوسیله آنها خلق کرد ، برای افراد هیجان آور تر بود تا فاش شدن طرح اولیه یک گوشی موبایل.

شاید به همین دلیل است که دیدن تصاویر لو رفته یا طرح اولیه یک گوشی مانند آیفون ۸ آنقدرها هم سر و صدا به پا نمی کند.  زمان زیادی به رونمایی از تلفن همراه اپل نمانده ( ۱۸ شهریور ۹۶ ) و هروز دستِ کم یک خبر در خصوص احتمالات طراحی و ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری و لوازم جانبی آیفون ۸ به گوش می‌رسد.

دیروز در خبری منتشر کردیم که آیفون ۸ با طراحی شیشه ای و در ۴ رنگ عرضه خواهد شد. رنگ سیاه و سفید دو گزینه از ۴ رنگ موجود بودن و طرح سوم ، یک طرح آینه ای و احتمالا به رنگ مشکی مات است. واما در مورد رنگ چهارم این گوشی هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است. تا الان هرچه سخن گفته شده همه احتمالات بوده و ممکن است با محصول نهایی معرفی شده تفاوت داشته باشد.

آیفون ۸ دارای یک صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی است که آن را در ابعادی بزرگتر از آیفون ۷ پلاس قرار خواهد داد. ابته این پرچمدار اپل یک رقیب سرسخت برای گلکسی اس ۸ خواهد بود و احتمالا با صفحه نمایش OLED بدون حاشیه اش ، نزدیک ترین رقیب گلکسی S8 است.

از دیگر ویژگی هایی که انتظار داریم آِفون ۸ به آنها تجهیز شده باشد ، iOS 11 با تمام قابلیت هایش ، اسکنر اثر انگشت و البته جک ۳٫۵ میلیمتری هدفون است.

چیزی که ما را در شک قرار می‌دهد که نتوانیم با اطمینان کامل در مورد طراحی پنل جلویی آیفون ۸ صحبت کنیم ، سنسور های جلوی گوشی است. اگر صفحه نمایش کاملا بدون حاشیه باشد ، سنسور ها در کجای صفحه نمایش و به چه صورت قرار خواهند گرفت؟

موضوع اثرانگشت و یا فقدان آن یکی از بحث برانگیز ترین ویژگی ها در آیفون ۸ است. اپل قطعا اسکنر تشخیص چهره را در تلفن هوشمند جدید خود قرار خواهد داد اما اینکه این اسکنر در کجا صفحه نمایش قرار خواهد گرفت هم ، یکی از موضوعاتی‌ست که با احتمال در مورد آن سخن گفته شده است.

دیدگاه های خود را ما به اشتراک بگذارید، آیا آیفون ۸ می‌تواند بهترین تلفن هوشمند اپل باشد؟ به نظر شما تفاوت آیفون ۸ با گلکسی S8 در چه مواردی خواهد بود؟

Leave A Reply

Your email address will not be published.